Vstup na zápas s Technikou Brno je zdarma

Klub • 02.12.2013

Diváci, kteří přijdou ve středu na utkání Vsetína s Technikou Brno, mají vstup zadarmo. Valašský hokejový klub tímto krokem reaguje na nepřesvědčivé výsledky A-mužstva z posledního období. „Aktuální porážky i předváděná hra skutečně nejsou tím, čím bychom se chtěli prezentovat. Věříme, že se nám tímto gestem podaří alespoň symbolicky omluvit fanouškům, kteří s námi mají svatou trpělivost,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

Vsetínští hokejisté mají za sebou šňůru pěti zápasů, ve kterých získali jediný bod. Oproti říjnu, kdy byli na vítězné vlně, se potýkají s velkým propadem formy. V tabulce jim momentálně patří osmé místo a od jejich středečního soupeře, který je pátý, dělí Valachy sedm bodů. „Každý tým v průběhu sezony potká menší nebo větší krize. Nám se to stalo právě teď,“ poznamenal Tobola.

„Každá krize ale jednou musí skončit a proto věřím, že ve středu proti Technice se nám už podaří špatné období prolomit,“ řekl bojovně. „Rád bych tímto pozval fanoušky, aby nás přišli znovu podpořit a pomohli nám nastartovat novou sérii, která bude vítězná,“ zakončil Daniel Tobola.

Středeční utkání Vsetína s Technikou Brno začíná v tradičních 17:30.