Vstupenky online

Vsetínskou mládež čeká od čtvrtku do neděle pět utkání aneb pojďte na hokej!

Filip Bazala • 24.11.2010

Máme tady další kola ligy juniorů, extraligy staršího dorostu a také ELIOD extraligy mladšího dorostu. Nejstarší mládežníky čeká v neděli domácí zápas proti Šumperku. Svěřence trenéra Jenáčka zase trip do Vítkovic a o den později domácí utkání s Olomoucí. Mladší dorostenci zabojují na domácím ledě proti Porubě a v neděli je přivítají na svém ledě hráči celku Olomouce. Každopádně nás do neděle čekají tři domácí zápasy a vy co fandíte vsetínskému hokeji si určitě udělejte čas a přijďte podpořit zelenožluté barvy.

2. místo, 28 bodů, skóre 84:54

Naše juniory, kteří jsou momentálně i docela vytíženi v "A" mužstvu vsetína, čeká o víkendu jediné utkání a to na domácím ledě proti HK MD Šumperk. Utkání bude bezesporu velmi vyrovnané, jelikož oba týmy v tabulce dělí pouhý jeden bod a poslední dvě vzájemné utkání dopadly vždy plichtou 2:2. Šumperským mladíkům se letos daří a pokud budou chtít jít výš budou muset porazit Vsetín. Svěřenci trenéra Kuba poslední dvě utkání moc nezvládli a proti drakům budou určitě chtít naplno bodovat. Utkání je naplánováno na 28.11. v neděli se začátkem v 16:30, takže neváhejte a přijďte podpořit naše mladíky proti šumperským drakům.

Poslední odehrané utkání

VHK Vsetín 4:3 SHK Hodonín (1:2, 3:0, 0:1)
Branky: 13. Gromus, (Ondra). 22. Valigura, (Gromus, Tyralík). 37. Surý, (Valigura). 40. Valigura (Ondra, Lukeš) - 13. Charvát, (Konečný). 18. Zelinka, (Adamec). 50. Běloch, (Konečný, Bilický).

HK MD Šumperk 3:3 HC Frýdek - Místek __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Šenk (Mana) - Ondra, Surý, Boháčik, Galia, Zbranek, Kubo, Stupka, Skyba, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Martyčák J., Urban, Lechner, Martyčák T., Valigura, Lukeš, Motloch, Kozák.

HK MD Šumperk: Kulhavý - Řezáč, Holinka, Sóos, Kohout, L. Drtil, Galuška, Prokopec, Hlavsa, Svoboda, Stejskal, Vejchoda, Cink, T. Drtil, Skoumal, Měrka, Provaz, Gewiese, Navrátil, Feledik, M. Horváth.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

1. místo, 44 bodů, skóre 84:78

Straši dorostenci jsou opět na špici východní tabulky extraligy a tento víkend je čekají dvě utkání, ve kterých by měli potvrdit, že na nejvyšším stupínku nejsou jen tak náhodou, i když v prvním víkendovém zápase to nebudou mít vůbec lehké, jelikož zajíždí na led týmu HC Vítkovice Steel. Ostravané sídlí na čtvrtém místě tabulky s 38 body a na Vsetín se jim poměrně daří, když jej ve třech utkáních dvakrát porazili 4:5p a 3:4. Vsetínu se to podařilo jednou a to na ledě vítkovic v poměru 3:5. Utkání se hraje v pátek 26.11. v Ostravě.

Druhé víkendové utkání dorostenců je již tredičně o den později na domácím ledě. Na Lapač dorazí tým HC Olomouc a rozhodně bude na co koukat. Hosté sídlí na pátém místě tabulky 35 body a jestli chtějí výše budou muset zvítězit. Soupeři se letos střetli třikrát a dvakrát se radovali valaši. Prvně zvítězili 2:3sn a doma pak 2:1. Olomoučtí ovšem v posledním zápase zatli zuby a rozstříleli svěřence kouče Jenáčka 7:2, proto jak dopadne tento zápas těžko tipovat a nezbývá vám nic jiného než se 27.11. ve 14:00 dostavit na zimní stadion ve Vsetíně a povzbudit naše mladíky.

Poslední odehrané utkání

VHK Vsetín 6:3 AZ Havířov (2:0, 4:3, 0:0)
Branky: 9. Slováček (Pelc, Daněk), 14. Ptáčník (Daněk, Slováček), 21. Daněk (Ptáčník), 29. Ptáčník (Pelc, Slováček), 33. Žák (Janeba), 38. Štrbík (Janeba) - 44. Juhász (Diviš), 26. Bureš (Juhász), 36. Divoký.

HC Oceláři Třinec 2:5 HC Vítkovice Steel (0:0, 0:4, 2:1)
Branky: 4. Matuš (Matěj), 53. Vrabel (Faksa) - 21. Hudeček (Zdráhal, Blahuta), 25. Tomi (Holý), 29. Zuzaník (Tomi, Plášek), 35. Plášek (Kubis, Holý), 55. Blahuta (Walker).

PSG Zlín 2:0 HC Olomouc (1:0, 0:0, 1:0) __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Kohn - Pelc, Žák, Báchor, Kovář, Hradil, Štědrý, Gajdoš - Slováček, Daněk, Ptáčník - Štrbík, Janeba, Tobola - Brida, Kývala, Stodůlka - Neuwirth, Kohout.

HC Vítkovice Steel: Bartošák - Kubis, Čemín, Pop, Zuzaník, Cabák, Bail, Holý, Celner, Klečka, Tomi, Kovář, Kysučan, Plášek, Hudeček, Zdráhal, Sisala, Máj, Walker, Blahuta, Klok.

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Schejbal, Škůrek, Vondra, Němec, Jirák, Paksi, Brandýs – Ostřanský, Peštuka, Jergl A. – Kunce, Novotný, Kebza – Hradil, Tomiga, Zitka – Bauer, Hánl, Hes – Spěvák.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

6. místo, 27 bodů, skóre 75:48

Mladší dorostenci mají tento týden před sebou netradičně dvě utkání a to první už ve čtvrtek na domácím ledě, kde se proti nim postaví první přemožitel do minulého kola neporažených Vítkovic a to tým HC RT TORAX Poruba. Vítkovičtí v Porubě neudrželi vedení a nakonec podlehli těsně 7:6. Hosté minulým vítězstvím budou určitě nabuzeni a na vsetíně budou chtít bodovat naplno. Ostravané sídlí na sedmém místě s 20 body. Soupeři se v sezóně potkali zatím jednou a vítězně z něj vyšli valaši, kteří venku porubany přestříleli 4:6. Svěřenci trenéru Žilky a Štrauba v posledních deseti utkáních porhráli pouze třikrát a jejich forma graduje. Jak si povedou proti Porubě uvidítě 25.11. od 15:00 na Lapači.

Další zápas sehrají vsetínští tradičně v neděli a tentokrát na ledě silné HC Olomouc. Domácí sídlí na čtvrtém místě tabulky s 29 body a dle výsledků ze čtvrtečních utkání může jít o souboj o přední příčky tabulky. Valaši to budou mít velmi těžké, jelikož poslední vzájemný zápas totálně propadli a Olomouc na vsetínském ledě zvítězila jasně 3:7. Hlavní kouč mladších dorostenců Žilka během reprezentační přestávky informoval o nových prvcích v tréninku svých svěřenců a tak doufejme, že jim jejich příprava v zápase pomůže. Utkání se hraje tradičně v neděli tentokrát na ledě v Olomouci 28.11. od 11:15.

Poslední odehrané utkání

HC Zubr Přerov 1:6 VHK Vsetín (1:1, 0:3, 0:2)
Branky: Padalík (Karola) - 8. Motloch (Grygar, Abdul), 24. Kuchařík (Malý), 27. Kuchařík (Hajda), 31. Hajda (Motloch, Vašíček), 47. Helešic (Hryciow), 53. Děrkas (Kuchařík).

HC RT TORAX Poruba 7:6 HC Vítkovice Steel (2:1, 2:3, 3:2)
Branky: 11. Csomor (Gola R., Gelnar), 20. Gelnar, 33. Kropka (Gola P., Rataj), 36. Csomor (Gola R., Gelnar), 52. Csomor (Gola R.), 53. Kropka (Rataj), 56. Gelnar (Csomor) - 3. Ollender (Illeš), 23. Ballner (Schwarz), 37. Ballner (Česlík), 40. Churý (Smrčka), 43. Smrčka (Laryš), 58. Kafka (Ollender).

AZ Havířov 4:3 HC Olomouc (0:1, 4:1, 0:1)
Branky: 34. Pastrňák, 34. Pastrňák (Kasperlík), 37. Pastrňák (Kotala, Kasperlík), 38. Orság – 8. Galeta (Pavlovský), 28. Konečný (Minařík, Nesvatba), 52. Minařík (Kočiřík). __________________________________________________________________

Sestavy v minulém kole:

Valašský hokejový klub: Svoboda (Vlach) - Vašíček, Skalák, Hryciow, Ščotka, Svozílek, Hajda, Krátký, Grygar, Motloch, Abdul, Kuchařík, Helešic, Christov, Malý, Děrkas, Forch, Tydlačka.

HC RT TORAX Poruba: Maček - Balcar, Demel, Pitřík, Síkora, Štěpán, Trefil, Csomor, Gelnar, Gola P., Gola R., Gřeš, Havránek, Kropka, Rajnoch, Rataj, Stupka.

HC Olomouc: Motálek – Nesvadba, Majer, Rašner, Zbořilák, Horák , Brandýs, Pokora, Kropáč, Vrána, Konečný, Augustin, Minařík, Markl, Kočiřík, Galeta, Beták, Čamek, Pavlovský, Horák.

__________________________________________________________________