Pravidla fungování online prodeje vstupenek

• Bude spuštěn vždy pouze na aktuální zápas a to následující pracovní den po posledním odehraném domácím utkání od 12:00h do dne, kdy se zápas hraje do 13:00h.
  • eVstupenka je platná pouze ve formátu A4.
  • Není nutné mít vytisknutou barevnou verzi, stačí černobíle.
  • Nejpodstatnějším atributem eVstupenky je čárový kód (dále jen ČK). Pro správné fungování načítání v místech ČK papír nedeformovat.
  • eVstupenku je možno načíst i ze smartphonu (tabletu apod.). ČK je však třeba na displeji přiblížit (zvětšit, udělat tzv. zoom). Displej telefonu musí být čistý, nesmí být poškozený, znečištěný apod.
  • Odkaz pro koupi vstupenek naleznete vždy na hlavní stránce našeho webu nad rozpisem ledu.

Manuál prodeje eVstupenky k prohlédnutí zde.

Vstupné na domácí zápasy

ZÁPASY WSM LIGY
(ZÁKLADNÍ ČÁST)

Stání 100,- Kč

Sezení 150,- Kč

děti do 140 cm zdarma (bez nároku na místo na sezení)
vozíčkáři zdarma
majitelé permanentek zdarma
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rozdělení a označení pokladen na zimním stadionu

Pokladna 1 a 2 (prodej vstupenek na stání), Pokladna 3 (prodej vstupenek na sezení + do hostujícího sektoru). Pokladny se otevírají 75 minut před zápasem.

VSTUPENKY A PERMANENTKY NA SEZONU 2018/2019

Prodej permanentek bude od úterý 19. června pokračovat až do pátku 29. června, dle níže uvedeného harmonogramu. Další prodej bude pokračovat od středy 25. července, kdy už bude na Lapači i led a naše týmy již budou trénovat. Majitelé permanentek z minulé sezony mají svá místa garantována až do čtvrtku 26. července, což je celkem 9 prodejních dní. Od středy 1. srpna budou k dispozici případně místa, na které garance nebyla jejich majiteli uplatněna.

Od prvního dne zahájení prodeje bude možno zakoupit i permanentky na loni neobsazená místa na tribunách na sezení, zejména v sektorech A, D, E, F. V prodeji budou také permanentky na stání.

V nadcházející sezóně dochází k navýšení cen vstupenek, což se promítne i do zvýšení cen permanentek. U vstupenek se jedná o zvýšení o 10Kč na utkání základní části, o málo více je to u domácích zápasů případného playoff. Při utkáních případné Baráže o extraligu je navýšení cen vstupného o něco vyšší, ale to už by se jednalo o utkání Extraligy, kde se tyto ceny takto pohybují.

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání

STÁNÍ SEZENÍ
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ 60Kč 80Kč
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI 100Kč 150Kč
UTKÁNÍ PLAYOFF 1. KOLO 120Kč 170Kč
UTKÁNÍ PLAYOFF 2. KOLO 140Kč 200Kč
BARÁŽ O EXTRALIGU 180Kč 300Kč

Navýšení cen vstupného se promítne i do cen permanentek, zároveň nás v základní části čekají dva domácí zápasy navíc oproti loňskému ročníku 1. ligy, což se také promítá v ceně permanentní vstupenky. U cen permanentek náš klub letos nastavil vyšší procentuální slevu než tomu bylo v minulých sezónách, čímž chceme jednak vyjít více vstříc dlouhodobým držitelům permanentek a zároveň chceme ještě více motivovat ty fanoušky, kteří o možnosti zakoupení permanentky nově uvažují.

Maximální možné slevy při zakoupení zvoleného typu permanentky jsou uvedeny níže v cenovém přehledu. Zároveň chystáme zlepšení servisu pro fanoušky při vstupu na stadion zakoupením dalších čteček, abychom urychlili vstup na stadion, zejména na straně sezení těsně před začátkem utkání.

Prodejní doba permanentních vstupenek

Od 6. srpna již neprobíhá prodej permanentek venku v pokladně číslo 3, ale již uvnitř stadionu na sekretariátu VHK.

Den Datum Odpolední prodej
Pondělí 6. srpna 13-15h
Čtvrtek 9. srpna 13-15h
Pondělí 13. srpna 13-15h
Čtvrtek 16. srpna 13-15h
Pondělí 20. srpna 13-15h
Čtvrtek 23. srpna 13-15h
Pondělí 27. srpna 13-15h
Čtvrtek 30. srpna 13-15h
Pondělí 3. září 13-15h
Čtvrtek 6. září 13-15h

Ceny permanentních vstupenek

Platnost a výhody Stání STANDARD Stání EXTRA  Stání GOLD Sezení STANDARD Sezení EXTRA Sezení GOLD
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ANO ANO ANO ANO ANO ANO
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI ANO ANO ANO ANO ANO ANO
UTKÁNÍ PLAYOFF --- ANO ANO --- ANO ANO
UTKÁNÍ BARÁŽE O EXTRALIGU --- --- ANO --- --- ANO
DÁREK MINIDRES ANO ANO ANO ANO ANO ANO
POUKAZ K RESTAURACI U LVA ANO ANO ANO ANO ANO ANO
CENA 2400Kč 3000Kč 3800Kč 4000Kč 4900Kč 6000Kč
ÚSPORA až 700Kč 1140Kč 1420Kč 600Kč 1180Kč 1880Kč

Permanentky budou stejně jako v minulé sezoně rozděleny na 3 druhy – STANDARD, EXTRA a GOLD. Všechny permanentky mají platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka EXTRA má platnost i na utkání PLAYOFF, permanentka GOLD je jako jediná na všechna utkání sezony 2018/2019. Novinkou je vedle permanentky GOLD na sezení i permanentka GOLD na stání, která vloni v nabídce nebyla. Samostatná permanentka pouze na PLAYOFF letos v nabídce opět nebude.

Pokud si svou permanentku zakoupíte do pátku 3. srpna obdržíte od nás k permanentce dárek v podobě limitované edice minidresu „NA VSETÍNĚ VYCHOVÁNI, VSETÍNU VĚRNI“ a ještě obdržíte poukaz do RESTAURACE U LVA na Vsetíně v hodnotě 100Kč.

Velmi si vážíme podpory všech našich fanoušků, kteří nás zakoupením permanentky či vstupenky podporují. Jsme hrdí na to, že právě fanoušci jsou jedním z našich dlouhodobě nejvýznamnějších partnerů a právě Vaše podpora je jedním z hlavních faktorů, proč se nám daří společně vsetínský hokej stále posouvat kupředu po sportovní i ekonomické stránce.

Všichni v klubu věříme, že právě i s touto vaší podporou budeme v příští sezóně opět úspěšnější a na Lapači zažijeme dlouhou a úspěšnou sezónu, která všem přinese spoustu příjemných zážitků a vítězství našeho týmu VHK. Děkujeme ještě jednou za Vaši dlouhodobou podporu, kterou našemu klubu poskytujete a těšíme se na vás znovu na Lapači – SPOLU ZA VSETÍN.

Kontakt: M. Tkadlecová, tel. 725 623 189, mail: sekretariat@hc-vsetin.cz.

Dnes v 17:30 | Muži
Rytíři Kladno