Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
22.03.2019, 12:15
 
Tak to vyjádření Řezníčka přesně dokresluje tu nechutnou situaci arogance moci....nesplnili jste podmínky, tak tam nemáte co dělat....tvl, kdo ty podmínky změnil téměř na konci sezóny, tak aby se nedaly splnit a tím zazdili jedno ze současných nejlepších juniorských mužstev!!! Smajlík Smajlík Dokud tam budou sedět tyto hov*da, tak si s námi budou vytírat, jak uznají za vhodné Smajlík
 
rst | Vsetín
22.03.2019, 11:40
 
Je neuvěřitelné, jak to nemá konce a podsvinče stále přilívá do ohně.
Jen tak dál, řezníčci, králové a vám podobní hnoji.
Voda už se vaří.
 
22.03.2019, 11:36
 
já bych nikomu nikdy neublížil, ale potkat Řezníčka a Krále, tak bych se neudržel a měl bych z toho strašně dobrý pocit!
 
22.03.2019, 11:19
 
Pan Řezníček, už jako hráče jsem to malé zakrslé zákeřné Plzeňské pra*e nesnášel, pan Král a ostatní nechutní bafuňáři, no to je hnus velebnosti. Myslím si, že cíleně likvidují hokej na MORAVĚ!!! Smajlík
 
22.03.2019, 10:59
 
Prodám lístek do D sektoru, jen SMS 725768499.
 
VSH | Jedině VSETÍN
22.03.2019, 10:52
 
V čase 25:24 (po druhém gólu domácího mužstva) byla v domácím sektoru použita pyrotechnika. Přímo jsem to neviděl, protože sedím nad sektorem. Ale v uvedený čas
se ozvala z tohoto sektoru rána a následně odsud stoupal dým. V uvedený čas se na obrazovce ZS ukázalo varování pro diváky o zákazu používání pyrotechniky během zápasu.
delegát ČSLH v Jihlavě

Jihlava to má za 15.000,-Kč i když to neviděl Smajlík Smajlík Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
22.03.2019, 10:46
 
Vsetín přijde o juniorskou extraligu

I když letos hrají vsetínští junioři čtvrtfinále play off extraligy, pro příští sezonu z nejvyšší ligy sestoupí. Rozhodl o tom výkonný výbor Českého hokeje. Vsetín nesplňuje požadavky - nemá status akademie ani v mužské kategorii nehraje v extralize dospělých.

V sezoně 2019/20 bude nejvyšší juniorská soutěž osmnáctičlenná, sedmnáct akademií doplní extraligová Olomouc. Soutěž bude nesestupová.

„Narážíte na to, že v extralize juniorů hraje Vsetín čtvrtfinále, ale tohle je rozhodnutí výkonného výboru. Tím je to vysvětlené. Je tu několik mužstev, které na extraligu podle podmínek čekalo několik let,“ vysvětluje Řezníček.

odkaz
 
22.03.2019, 10:39
 
Apropo ted je zcela evidentní.. Že trest pro Juríka byl cílený. Vč. zamítnutí odvolání a taky zkrácení trestu. Je to nic jiného než k.rvení hokeje.
 
22.03.2019, 10:39
 
Apropo ted je zcela evidentní.. Že trest pro Juríka byl cílený. Vč. zamítnutí odvolání a taky zkrácení trestu. Je to nic jiného než k.rvení hokeje.
 
22.03.2019, 10:37
 
Ano.. Je třeba taky prosadit do ELJ svoje kriploidní děti a kriploidní dětinrodičů co mažou.. Z klubů ostatních klubů vytáhnout talenty v průběhi let to uzavřít, aby se tam pak ostatní kluby nedostaly.. Fakt to je na potlesk..když už na tu ELJ čekali
 
22.03.2019, 10:31
 
Nevim,jestli to tu uz nekdo daval,ale tady je Vyjadření toho krpatého kripla Řezníčka pro idnes :

V sezoně 2019/20 bude nejvyšší juniorská soutěž osmnáctičlenná, sedmnáct akademií doplní extraligová Olomouc. Soutěž bude nesestupová.

„Narážíte na to, že v extralize juniorů hraje Vsetín čtvrtfinále, ale tohle je rozhodnutí výkonného výboru. Tím je to vysvětlené. Je tu několik mužstev, které na extraligu podle podmínek čekalo několik let,“ vysvětluje Řezníček.

 
pavelmikel | Vsetín
22.03.2019, 10:24
 
kde je milovnik vedeni Subni Smajlík čekám příspěvek....
 
22.03.2019, 09:53
 
Musím říct, že mě pěkně s*re to včerejší diletantské rozhodnutí ČSLH.....banda arogantních dem*ntů, která svými prospěchářskými rozhodnutími systematicky likviduje kluby, které pracují s mládeží daleko lépe, než jejich slavné "akademie"......a výsledky letošní sezóny to jasně ukazují a to jejich nabubřelá ega nemůžou skousnout Smajlík Ve většině sportů existuje "arogance moci" vedení, ale to co se děje teď na úrovni mládežnického hokeje snad nemá obdoby.....to je téměř jistá likvidace několikaleté perfektní systematické práce s mládeží u nás a znehodnocení investic města, kraje a sponzorů. To byl výtěr s námi na dvě doby a korunu tomu dali další změnou podmínek!!! Doufám, že konečně naše připosr*né vedení vyleze z kouta a podnikne všechny možné kroky i soudní cestou, ikdyž reálně šancí moc nemáme, ale rozmáznout to co to pude a ukázat hlasitě, že nám to není lhostejné. Bylo by super, kdyby se junkům zadařilo o víkendu a nejlépe kdyby ten titul urvali (žádnou změnu by to zřejmě nepřineslo, ale aspoň by se ti dem*nti chytli za rypák, že se jim v tom úžasném systému něco nepovedlo). V kontextu těchto událostí by bylo dobré přehodnotit předsezónní cíle mužů a zkusit urvat "EL" Smajlík Chlapi dnes bojovat i za mladé!!! To by pak nastala groteska, jak by to řešili dál a co by bylo s výjimkou Olomouce (vím, je to hodně sci-fi, ale nereálné to úplně není a naděje umírá poslední). I proto zápasy mužů tím dostávají větší přesah, než tomu bylo doposud, a dokud budou ve hře, tak je potřeba to dávat všem na vědomí - z pozice fanoušků s tím nemůže udělat více . A PROTO POJĎME DNES VŠICHNI PODPOŘIT CHLAPI A BEZ OHLEDU NA DNEŠNÍ VÝSLEDEK, TAK HLAVNĚ PODPOŘME JUNKY O VÍKENDU - TI SI TO ZASLOUŽÍ TAKY!!!
 
22.03.2019, 09:26
 
Reakce na FrankZ: Thufur-Já si zase myslím,že se má cenu...
Souhlas, furt si nechat od nich s.át na hlavu nejde. "Zajímavě" byl napsán článek na toto téma na hokej.cz...o zmizení Vsetína ani slovo. Prostě 17 akademií a extraligová Olomouc, vše dle schváleného projektu...tvl, .urvy jedny
 
VSH | Jedině VSETÍN
22.03.2019, 09:22
 
Reakce na FrankZ: Thufur-Já si zase myslím,že se má cenu...
Nejhorší je, že menší z*rdi, tohoto velkého z*rda zvolí. Normální jen přihlíží a jsou "demokraticky" přehlasováni.
Samozřejmě akademie má jasné znaky kartelové dohody, tudíž i soud by měl být úspěšný ( i když co soudce to perla ).
 
22.03.2019, 09:18
 
Reakce na FrankZ: Thufur-Já si zase myslím,že se má cenu...
Ta podpora naší věci je tak možná na Moravě... Zbytku (hokejová kavárna z Čech) je potěr kdesi z okraje ukrajiny u otvoru. Hlavně, že jich se to netýká, oni byli prosíraví a teď jsou akademici, nazdar. A i kdyby, k čemu nějaká podpora je? Kde je dnes Jurík? Ten měl podporu široké hokejové veřejnosti, dokonce i Královy hlásné trouby v Buly nad jeho kauzou kroutily hlavou. Psaly se petice a co s nimi Řezníček a spol. udělal? Už Jan Adam z Víckova věděl, co je ta pražská svoloč zač a podle toho dopadl...
 
22.03.2019, 09:06
 
Thufur-Já si zase myslím,že se má cenu i soudit,přece si donekonečna nemůžou dělat co chtějí...Začíná mě to v této republice s-rat.Jeden estebák si přivlastnuje republiku,další si řídí fotbal dle svého,hoši v hokeji to samé.Vrchol v tom hokeji je Řezníček,nevím jaký jsi ročník jestli ho pamatuješ,co to bylo za z-rda a on ted káže o morálce.Myslím si,že i s těma uplakánkama to nebude tak žhavé-většina fanoušků napříč kluby jsou na naší straně.
 
22.03.2019, 09:01
 
Reakce na Thufur: Obávám se, že moc šancí s tím něco děl...
To svazové rozhodnutí je neomluvitelné ale jak píšeš, příhlašku do akademie jsme podali až letos a je otázkou, proč jsme o ten "ochranný štít" nestáli či ho nesplňovali dříve a zda-li se skutečně nedalo předpokládat, že by to mohlo takto dopadnout. Také neveřím v nějakou změnu, tudíž bude důležité nějak ty hráče udržet a až to bude možné to vybojovat hned zpátky. A stejně tak dorost, kterého se to má dotknout také. Bohužel/bohudík nemáme na svazu žádneho lobbistu a vlezdoprdýlku. Nedej bože když se někdo záporně vyjádří k projektu dukla, který je tu stejně jen pro to, aby se pár zapujčených a mladých výhrali do svých extraligových klubů a svaz jim ještě zaplatí a půjčí si je na jednorázovou akci na repre a to pouze proto, abychom na mezinárodní scéně vypadali dobře.
 
rst | Vsetín
22.03.2019, 08:39
 
Thufur:
O.K.
Ale ať se nediví, až je jednoho krásného dne budeme mučit. Smajlík
Žhavení lebky zvané budík Král a jeho družina potřebují jako soli. (!!!) Smajlík
 
22.03.2019, 08:17
 
Obávám se, že moc šancí s tím něco dělat není. Oni jsou ti, kdo určují pravidla, a jak se ukazuje, nerozpakují se toho využívat, jak se jim to zrovna hodí. Kluby se mohou soudit, ale k čemu to bude? ČSLH dle mě žádný zákon neporušil. Maximálně se provinil proti dobrým mravům... Pokud chceme hrát JEJICH soutěž, nezbývá než počítat s tím, že svaz si s námi může kdykoliv vytřít zadel - změnou pravidel v náš neprospěch, trestáním za něco, co jiným spřáteleným klubům běžně prochází, atd. Už asi chápu tu taškařici s Jankovým inzerátem - vedení klubu nejspíš chtělo eliminovat riziko, že nám páni řídící na konci sezóny zkontumují půlku zápasů pro neoprávněné starty zahraničního hráče. Svaz nám ten klacek pod nohy vždy rád házel a hodí zas - záminek se najde vždycky spousta, notabene když určujete pravidla. Včera muži, dnes junci, zítra...? Můžeme tak leda vydávat prohlášení, štěkat do médií, ale jediným výsledkem bude zas cosi o uplakáncích ze Vsetína, kteří už dávno mohli mít akademii a teď se najednou diví... Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.