Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
...na tohle nemohl přijít nikdo jiný, než Jára Cimrman! Smajlík
 
01.07.2022, 20:16
 
Thufur: s tim co pises se da souhlasit. Dovolim si to ale lehce doplnit o jednu myslenku Niala Fergusona, coz je jeden z prednich dnesnich expertu na ekonomickou sociologii. Ten sice rika totez co ty, ale take pise o extremnim zrychlovani tech zmen a zaroven onoho nepochopeni. Pocatek vidi u Gutenberga. Vynalez knihtisku vsechno zmenil. A ono zrychlovani je podstate po spirale dovnitr.
Takze kdyz to shrnu, my muzi zraleho veku nechapeme kolikrat sve deti, ale pri te dynamice treba uz nase vnoucata nebudou chapat sami sebe :-))))
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
01.07.2022, 20:10
 
Reakce na Hansfans: Thufun: Nevím do jaké míry je to mez...
odkaz
 
01.07.2022, 14:47
 
Thufun: Nevím do jaké míry je to mezigenerační nepochopení, ale prostě ten pán "učitel roku" cca v mých letech me včera s tím jeho tlachanim dost zhnusil. Takže vím, ze své děti tímto směrem určitě nepovedou. Smajlík No konec okénka. Co posily? Pětky, Gotys. Něco nového? Smajlík
 
Reakce na Thufur: Většina HDP "západního" světa je dnes ...
Dobře popsáno, souhlasím Smajlík
Můj otec byl fachman s dílnou, kde půlku vybavení nepoužiju, vyhlášku 1978/50 měl taky o dva § vyšší než já a život jde dál a věci fungují.
Na iDnesu je dnes dobrá diskuze k článku odkaz
kde si dovolím ocitovat z diskuze skvělou větu : "Kdyby všichni pracovali v nejvyšší kvalifikaci které jsou schopni dosáhnout, umřeme hlady."
Jinak k hokeji - přesněji dnešnímu skvělému rozhovoru odkaz - gratuluju Pítris, jen tak dál Smajlík
 
01.07.2022, 11:18
 
Reakce na Hansfans: Nepatří to tady, ale když je ta okur...
Většina HDP "západního" světa je dnes generována z nehmotného artiklu. Tj. většina lidí dnes vydělává "ze vzduchu" jak píšeš (duševní vlastnictví, licence, IT, software, reklama, atd, atd.). To, že za nás tomu bylo jinak, nebo máme aspoň ten pocit (buď jsi byl fachman a opravoval lidem baráky, auta, atd. nebo jsi byl bedna a studoval jsi na dochtora, na práva, atd.) a dnešnímu světu, který se od "našich" dob hnul, tolik nerozumíme, neznamená, že naše děcka, která se v této pro nás "cizí" době orientují lépe (a učitelé - alespoň ti lepší - je v tom zaplaťpámbu podporují) jsou nemehla, co nic neumí. Nemá proč ti z toho být zle. Ještě jednou budeš rád, až ti tvůj fejsbukový vnouček, co neumí vzít ani smeták pořádně do ruky, vyřídí invalidní důchod online přes identitu občana. A ani tu okurku si za to od dědka nevezme. Nemehla byla a budou v každé době. Ale tvoje zhnusení je klasické mezigenerační nepochopení. Na nás naši fotři taky kolikrát čuměli skrz prsty a brblali jak jsou ty dnešní děcka k hounu. Nic nového...
 
30.06.2022, 23:07
 
Nepatří to tady, ale když je ta okurka. Co je toto za dobu, kdy vysmátý "učitel" , který se narodil nejspíš v bavlnce teď vysmátý az zhulený na ČT24 žáky chce hodnotit slovně. Jinýma slovama říká, jseš nemehlo, ale toto tě vlastně vystřelí do světa Tik+toku, Facebooku, Instagramu a podobných nesmyslů. Pra to byl držitel Zlatého Amosa. No tady k těm moresum, bych chtěl dečka odrazovat, nic neumet, jen se smát a dělat pitominy, a žít ze vzduchu. Je mi z toho prostě zlé, jak vidím na dědině tyto netahla a jejich ratolesti. Tak hezků okurku, ve skleníku už dozrávajů.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
30.06.2022, 19:08
 
odkaz GOTTWALDOV opět další teorie Smajlík
 
Ace81 | Vsetín
30.06.2022, 16:14
 
Tak Vary to tradičně používají k vydírání města kvůli příspěvků na činnost. Žádná licence reálně k prodeji Zlín i KV tu kachnu využili k prospěchu obou.
 
30.06.2022, 08:59
 
Reakce na ace81: Uváděli dokonce celkový příspěvěk 47 me...
Hezký! Smajlík
 
Pavelmikel | Vsetín
30.06.2022, 07:46
 
Valášek: kdo zapalti 25mil ???? ...v druhém odstavci ...konkrétní nabídka nebyla na stole Smajlík Smajlík dobře tam praši
 
ace81 | Vsetín
30.06.2022, 07:29
 
Uváděli dokonce celkový příspěvěk 47 mega z městkého pramene.Je to docela průtokový ohřívač, když vidím ty tragické výsledky za tyto prachy.Dal bych jim cca 10 mega jak dostáváme my a


Koštuřík psal dokonce o 47mega/rok z městkého rozpočtu, což je docela slušný průtový ohřívač, vzhledem k tragickým výsledkům Gotyše za poslední sezony.Dal bych jim 7-10mega jak nám město a ukažte se manažeři za kopcem jak postoupíte hned první sezonu Smajlík 
Ubnis | Vsetín
30.06.2022, 05:13
 
Jó gotyš sype z městských peněz sumu přes třicetpět mega. Je to nehorázně. Se to dává z cizího. Jsou to vlastně i naše peníze daňových poplatníků borečkům na plat.
 
29.06.2022, 22:55
 
Postavit budoucnost na veřejných zdrojích a ještě chtít drze koupit licenci na ligu, kde jsem byl za loosera, tak to si myslím nejde úplně strávit. O to vic se těším na derby!
 
Ace81 | Vsetín
29.06.2022, 14:19
 
Město dotuje, spolek vysává.Symbioza za
kopcem funguje na 100%. Až vyschne městský pramen, tak bude pro Ševce finančně problém i Chance liga.
 
29.06.2022, 12:58
 
Reakce na vajdik: Za kopcem to vypadá na klidné léto.......
To je lepší než Vyškeřák Smajlík
 
29.06.2022, 09:09
 
Za kopcem to vypadá na klidné léto.... odkaz
 
Cromwel | Holešov 1
28.06.2022, 18:11
 
LGBT vybírá soupeře se pos...
odkaz
 
28.06.2022, 13:57
 
Je vidět, že okurkovka je na vrcholu. 🙈
Teď je nejlepší sport - gauč, kafe a dort.👌
 
28.06.2022, 13:24
 
Reakce na Luky: Martin, který má pohádky doslova v malíč...
Za půlku království a tucet truhlic zlata... Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.