Vsetín se pokusí poprvé sestřelit Orly

Aleš Koňařík • 30.11.2003

V s e t í n – Čtyři zápasy v řadě Vsetín neprohrál a Radovan Biegl v nich inkasoval pouze třikrát. Znojemští Orli však v obou předchozích duelech se Vsetínem zvítězili, co víc, jediným úspěšným střelcem Vsetína je obránce Patrik Luža. V minulém kole si Orli snadno poradili s Litvínovem a bodově se dotáhli na vedoucí čtveřici.

Za jasnými vládci klubové produktivity (Uram 22 bodů, Pucher 24) zeje devítibodová mezera, třetí útočník Ján Pardavý, který zatím z řad znojemského týmu příliš nevyčnívá, nasbíral 13 bodů. Vsetín své poslední bodové zisky opírá o důraznou a pro soupeře velmi nepříjemnou defenzívu, která vyvažuje neproduktivní útok. Nastala tak málo vídaná situace, kdy počet získaných bodů převýšil počet vstřelených branek (z posledních 4 zápasů 9 bodů a jen 8 gólů). Střelecky se v šesti případech prosadil útok Hudec-Pavliš-Demel.

Do Vsetínské sestavy se v utkání s Kladnem vrátil obránce Ondřej Němec a připsal si asistenci u vítězné trefy Libora Pavliše v prodloužení.

Soupisky v minulém kole:

Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, Luža, Jiří Polák, Kuboš, Němec - Hudec, Pavliš, Demel - R. Hruška (41. Prokop), Martin Čech I, Selingr - Ambruz, Vak, Stantien

Znojmo: Duba - Němeček, Havíř, Benák, Mojžíš, Snopek, Křetínský - Barus, Pucher, Uram - Pardavý, Haman, M. Straka - Plášek, Ludvík, Procházka - Mareš, Hradecký, Beroun