Vstupenky online

Začíná prodej vstupenek na utkání legend Vsetína v Třinci

Redakce • 24.10.2019

V pátek 8. listopadu zažije třinecká WERK ARENA velkolepou narozeninovou oslavu k 90 letům založení hokeje ve městě. V rámci exhibičního utkání se spolu střetnou extraligoví finalisté z roku 1998, tedy tehdejší týmy HC Železárny Třinec a HC Petra Vsetín. Při té příležitosti přinášíme informace o prodeji vstupenek.

Celé exhibiční utkání, které se bude hrát na 3x15 minut, se uskuteční v retro stylu devadesátých let. V tomto duchu jsou dimenzovány i ceny vstupenek. Na sezení se budou prodávat za lidových 60 Kč,- na stání pak budou ještě o polovinu levnější.

Prodej vstupenek bude probíhat od dnešního, tedy čtvrtečního, odpoledne a 16. hodiny výhradně online přes webové stránky Ocelářů. Sektor pro vsetínské fanoušky je sektor "D".

V první fázi půjdou do prodeje pouze vstupenky na stání a na sedadla, která nejsou obsazena majiteli permanentek. 

Ve středu 30. a ve čtvrtek 31. října osobně na recepci WERK ARENY od 10 do 16 h.

Anebo v pátek 1. a v sobotu 2. listopadu osobně na pokladnách WERK ARENY před a během domácích extraligových utkání proti Spartě a Litvínovu.

Po tomto datu budou všechna neprodaná sedadla a místa na stání uvolněna až do vyčerpání kapacity do závěrečné fáze online prodeje, který odstartuje na webových stránkách Ocelářů a výše uvedeném odkazu v pondělí 4. listopadu.

banner pod článkem
×
Odehrané v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Stadion Litoměřice
×
Odehrané v | Dor.
Draci Pars Šumperk
VHK ROBE Vsetín