Biegl je na dva měsíce ze hry!

Aleš Koňařík • 24.10.2001

V s e t í n – Neblahá předtucha trenéra Neliby o zdravotním stavu gólmana Biegla se do nejčernějšího puntíku vyplnila. Přetržené vazy v kotníku vyřadí vsetínskou jedničku až na 8 týdnů ze hry, přičemž náhradník Pešat začal po nemoci teprve dnes trénovat. Duo Pešat – Plšek bude nastupovat až do reprezentační přestávky, není však vyloučeno, že během této doby se Oldřich Štefl pokusí získat brankáře na hostování či střídavý start.

Vsetín sužují zranění už od začátku soutěže. V postupné zátěži je po zlomenině zápěstí Jan Sochor. Ještě minimálně čtyři týdny potrvá uzdravování obránce Poláka (zlomená noha) a útočníka Martina Streita (natržený stehenní sval), do konce roku nelze počítat ani s Jaškinem. Optimistická předpověď počítá se zapojením klíčového beka do hry během ledna či února příštího roku. Za brankáře Biegla, který se po nevydařeném začátku dostal postupně do formy, se však náhrada bude hledat velice těžko. Zmíněná doba rekonvalescence totiž obnáší 16-18 zápasů...