Vstupenky online

Vsetín zkusí Bílým Tygrům otupit drápy

Aleš Koňařík • 27.10.2002

V s e t í n - Nejproduktivnější centr vsetínského týmu Jiří Hudler se po půlroce vrací do Liberce, kterému na jaře pomáhal projít přes nástrahy play-off první ligy. Ne však v dresu Bílých Tygrů, ale jako vůdčí osobnost Vsetína, která v prvním utkání na Lapači podpořila vítězství žlutozelených 6:3 čtyřmi asistencemi. Od té doby však Vsetín na vlastním ledě naplno nebodoval a úspěchy si vozí především z hřišť soupeřů. A nechtějí-li vsetínští ztratit dosud stále blízký kontakt se středem tabulky, musí v Liberci bodovat.

I přes dobré výkony venku to nebudou mít vsetínští snadné. Liberec v žádném případě není mužstvem nezkušených nováčků, ale sebevědomým týmem, který je schopen porazit kohokoliv. Předminulá domácí porážka se Slavií 0:9 byla spíše nečekanou výjimkou, což potvrdilo následné vítězství Tygrů v nové českobudějovické aréně. Hattrick v tomto zápase zaznamenal letošní extraligový objev, slovenský útočník Radoslav Kropáč, se třinácti zářezy na hokejce nejlepší střelec extraligy. Liberci budou proti Vsetínu chybět Vítězslav Jankových a obránce Jan Holub.

Do vsetínské sestavy se již v duelu s Vítkovicemi vrátil uzdravený obránce Jaškin, chybět bude kvůli problémům se zády Martin Kotásek. V posledním utkání chyběl na střídačce i z blíže nespecifikovaných důvodů Petr Kuboš.

Pravděpodobná sestava Liberce:

Falta (Koťátko) - Čakajík, J. Moravec, R. Pospíšil, Kočí, Jan Kudrna, Vála, Krstev - Kropáč, M. Straka, Kubinčák - Kábrt, Musil, S. Procházka - V. Novák, Plodek, Rozsíval - Hájek, Moskal, Jiří Kudrna.
banner pod článkem