Všechny body ze sobotního zápasu berou dorostenci z Havířova

Anna Pavlína Sedláčková • 27.10.2018

V desáté minutě zápasu došlo k vyloučení hráče z Havířova, čehož vsetínští dorostenci využili, podařilo se jim dát první gól zápasu. Druhá třetina byla bohatá na góly patřící Havířovu, ale taky hojná na vyloučení, především na straně Vsetína, což dávalo velkou šanci Havířovu skórovat. AZetu se tak podařilo nejen vyrovnat, ale taky si udělat velký náskok před Vsetínem. Na začátku poslední třetiny se vyměnili vsetínští brankáři a do brány nastoupil Růžička. Ve třetí třetině Valaši využili šance přesily a snížili náskok hostů. To však dlouho netrvalo a domácí se ocitli v oslabení, čehož Havířov opět využil. V nadstavbě nepadl žádný gól, a tak o všem rozhodly nájezdy. Rozhodující střelu měl hráč Havířova Vojkůvka, který tak svému týmu zajistil čtvrtý bod z tohoto zápasu.

ELIOD Extraliga dorostu - 12. kolo - 1. část so 27.10.12:00
2:7(1:0, 0:5, 1:2 - N 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Jurek (Dědek, Babeliak), 50. Urban (Rybár, Kunst) – 23. Horváth (Kolat, Szturc), 33. Kolat (Szturc, Horváth), 34. Becher (Pavlačka, Moškoř), 37. Dobeš (Horváth, Szturc), 39. Szturc (Kremnický), 44. Horváth (Szturc, Kubíček), 54. Becher (Moškoř, Pavlačka), rozh. náj. Vojkůvka. Rozhodčí: Rapák – Poruba, Štefková. Vyloučení: 10:3. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 29:44. Průběh utkání: 1:0, 1:6, 2:6, 2:8.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (41. Růžička) – Machů, Mikula V., Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
AZ Havířov: Zlatnický – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula P., Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc, Belan, Horváth.