Junioři překvapivě podlehli Havířovu

Michal Kubáň • 27.10.2006

H a v í ř o v - Junioři se v rámci 17. kola utkali s Havířovem, který byl doposud na sedmém nepostupové místě. Vydařená první třetina Panterů, kterou vyhráli 2:0, stížila pokus o obrat Vsetínským. Ti se dostali do zápasu až ve 32. minutě, když se v přesilovce trefil Knebl. Havířov si nadále držel dvoubrankový odstup a nepomohl ani snížení Hrni na 2:3, neboť pět minut před koncem rozhodl pro domácí Sztefek. Valaši jsou na třetím místě s 33 body, na druhý Zlín ztracejí jeden bod. V sobotu přivítají na svém ledě svěřenci trenéra Turka Kometu Brno.

- 17.kolo čt 26.10.17:00
4:2(2:0, 1:1, 1:1 )
Branky a nahrávky: 11. Hrubý (Giesel), 17. Giesel (Kalečík, Hrubý), 21. Raszka (Sztefek), 56. Sztefek (Džupin Ivo) - 33. Knebl (Ciupa), 42. Hrňa. Rozhodčí: Smeták - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 9:8. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 450. Střely na branku: 24:43.
AZ Havířov: Saifrt - Byrtus, Kalečík, Kolár, Komma, Raszska, Zimmer - Bacul, Byrtus, Dušek, Džupin, Giesel, Hrubý, Lukaštík, Tošenovjan, Říčka.
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Fabián, Farda, Haschka, Kapr, OStrčil, Pokora, Stříteský, Sznapka - Ciupa, Hrňa, Knebl - Mičulka, Navrátil, Plachtovič - Podešva, Varga, Vrdlovec - Šupák, Švaňhal