Vstupenky online

Další návrat! Tomáš Frolo oblékne zelenožlutý dres

Filip Bazala • 18.05.2017

Přestupové období je na Lapači zatím plné návratů. Po Podešvovi, Hruškovi, Slováčkovi a Holomkovi se po dvanácti letech hlásí další navrátilec Tomáš Frolo. S klubem podepsal víceletou smlouvu a bude působit i u žákovských kategorií jako trenér. Odchovanec Považské Bystrice je s týmem už od startu letní přípravy a jeho působení bylo v jednání. To došlo ke zdárnému konci a slovenský rodák tak znovu obleče zelenožlutý dres.

Pětatřicetiletý zadák v posledních dvanácti letech prošel několika extraligovými celky jako: Třinec, České Budějovice, Mladá Boleslav, Plzeň a Litvínov. S posledními dvěma jmenovanými celky navíc slavil i mistrovský titul. „Jsme rádi, že se Tomáš vrací zpět po letech na Lapač. Je to vsetínská osobnost, jak na led, tak do kabiny, 100% profesionál. Tomáše navíc baví trénování, bude nám pomáhat s mládeží přímo na ledě,“ líčí jednatel Daniel Tobola. „Postupně se domlouváme i s ostatními hráči, kteří jsou již v letní přípravě. Probíhají jednání s našimi brankáři, zároveň stále jednáme o posílení obrany i útoku,“ dodává.

Profil Tomáše Frola si můžete prohlédnout zde na serveru eliteprospects.com.

Aktuální podoba vsetínského týmu

Brankáři:Petr Hromada (v jednání), Michal Šurý (v jednání).
Obránci:Tomáš Frolo, Ondřej Holomek, Radim Ostrčil, Martin Janáček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Jiří Weintritt.
Útočníci:Radim Hruška, Martin Podešva, Ondřej Slováček, Radim Kucharczyk, Vojtěch Šilhavý, Lukáš Finsterle, Tomáš Vávra, René Kajaba, David Vítek, Dominik Pokorný, Adam Hořanský.

FOTO: Zdeněk Němec

banner pod článkem