V širším kádru je 27 jmen, končí Streit a Kotásek

Aleš Koňařík • 03.06.2003

V s e t í n - Soupiska pro nadcházející extraligovou sezónou již dostává pevné obrysy. V širším kádru je prozatím 27 hráčů, kteří absolvují s a-mužstvem letní přípravu. Kromě tří nových tváří se o další šanci poperou navrátilci Lukáš Duba a Jan Sochor, nepočítá se již se službami dvou Martinů: Kotáska a Streita. O novém kontraktu pro Romana Stantiena se zatím stále vedou jednání, stejně tak je stále otevřená otázka dalšího působení Jiřího Hudlera. Zde rozhodnou výsledky v přípravném kempu Detroitu Red Wings.

„Z jednoho extraligového týmu máme nabídku na dva útočníky, z nichž budeme vybírat v případě odchodu Hudlera do NHL,“ avizoval Oldřich Štefl v rubrice „vedení fanouškům.“ Štefla mrzí ztráta Radima Kucharczyka, jenž se vydal za výhodným angažmá do finského Ilvesu Tamapere. „Podle mého osobního názoru bylo pro něj nelepší variantou setrvání ve Vsetíně,“ řekl k jeho odchodu Štefl.

Vsetínské mužstvo mělo k prvnímu červnovému dni následující složení:

Brankáři: Biegl, Masný, Žigárdy
Obránci: Kuboš, Jaškin, Polák, Frolo, Němec, Vyrůbalík,Spitzer, Horák, Kučný, Hrabal.
Útočníci: Demel, Štraub, Hudec - Ambruz, Vak, Vampola - Dubec, Korotvička, Sochor- Vymazal, Hruška, Duba - Pfeiler, Kořístka.
S otazníkem: Hudler, Stantien

Hráči uvedení kurzívou dosud za první mužstvo Vsetína nenastupovali.