Seznamy hráčů pro letní přípravu a termíny schůzek s rodiči

Redakce • 25.04.2019

Pomalými kroky se blíží start nadcházející sezony. V článku naleznete jmenovité seznamy mládežnických týmů pro start letní přípravy. V článku také naleznete datum a čas schůzky rodičů s trenéry, ale také kontakt na trenéra dané kategorie.

8 + 9. třída (Starší žáci)

  1. Kunčický Jan
  2. Malčík Adam
  3. Ostrčil Tobiáš
  4. Šlesinger Daniel
  5. Zeťák Matěj
  6. Zezulka Jiří
  7. Frolo Jakub
  8. Škrabola Dorian
  9. Pala Tadeáš
  10. Chovančík Petr
  11. Svěrák Matěj
  12. Máčala Jakub
  13. Matějová Petra
  14. Javorský Radek
  15. Kotrla Adam
  16. Kovář Filip
  17. Mikulka Michal

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Lubomír Konečný (tel. 725 623 191)

7. třída (Mladší žáci "A")

  1. Ondruš Filip
  2. Kučerňák Jakub
  3. Křiva Radim
  4. Vašička Jan
  5. Vašička Petr
  6. Malý Lukáš
  7. Mikulka Tomáš
  8. Gach David
  9. Kučný Michael
  10. Kočí Kateřina
  11. Fusek Matyáš
  12. Hynek Adam
  13. Němec Adam
  14. Neumann Lukáš
  15. Stodůlka Damien
  16. Drozd Štěpán
  17. Bitala Jakub
  18. Kocyan Richard

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 18:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Lubomír Konečný (tel. 725 623 191)

6. třída (Mladší žáci "B")

  1. Žižka Sebastian
  2. Hába Jan
  3. Krsek Tadeáš
  4. Matyaštík Max
  5. Skandera Matěj
  6. Surý David
  7. Vinklárek Lukáš
  8. Tulej Alex
  9. Gadžor Lukáš
  10. Buzinkai Simon
  11. Hrtáň Ondřej
  12. Machala Jakub
  13. Urban Martin
  14. Matoška Jaroslav
  15. Souček Ondřej
  16. Fojtů Josef
  17. Hřava Jakub
  18. Kovář Lukáš
  19. Pavliš Daniel
  20. Pekař Martin
  21. Vrba Štěpán

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:00h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Tomáš Kuneta (tel. 776 222 268)

5. třída 

  1. Černý František
  2. Machala Adam
  3. Martinková Klára
  4. Melicharik Marek
  5. Nedzynski Simon
  6. Spitzer Daniel
  7. Šedlbauer Jakub
  8. Šmigura Adrian
  9. Plánka Jan
  10. Pončík Adam
  11. Ibřišek Libor
  12. Děckuláček Šimon
  13. Pastorčák Tomáš
  14. Bláha Pavel
  15. Drozd Sebastian
  16. Fabián Martin
  17. Karola Marek
  18. Koňařík Filip
  19. Krupa Jakub
  20. Křenková Daniela
  21. Křiva Lukáš
  22. Vyškovský Lukáš
  23. Děckuláček Filip
  24. Macíček Marian

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 16:00h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Tomáš Kuneta (tel. 776 222 268)

4. třída

  1. Koňařík Petr
  2. Ščuka Samuel
  3. Šimek Jiří
  4. Šturala David
  5. Zádrapa Jakub
  6. Žák Jakub
  7. Mikula Petr
  8. Molek Matyáš
  9. Zezulka Tomáš
  10. Halata Sebastian
  11. Chupík Pavel
  12. Kostrbel Vojtěch
  13. Kret Filip
  14. Hradil Jakub
  15. Malý David
  16. Martinka Tomáš
  17. Hanák Vít
  18. Jašek Dominik
  19. Mičkal Kryštof

SCHŮZKA S RODIČI: V úterý 30. dubna v 16:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Daniel Tesařík (tel. 604 790 445)

3. třída

  1. Bubela Tomáš
  2. Lenomar Ondřej
  3. Mikuš Václav
  4. Mišurec Denis
  5. Ondruch Lukáš
  6. Polanský KRyštof
  7. Polčák Tomáš
  8. Randýsek Pavel
  9. Whitty Caley
  10. Matkovič Nikola
  11. Frolo Matyáš
  12. Dorňák Daniel
  13. Urban Jiří
  14. Holubcová Adélka
  15. Kovaříček Václav
  16. Buzinkai Eliáš
  17. Změlík Jan
  18. Dubec Dominik
  19. Fuchs Štěpán
  20. Hromada Adam Tobias
  21. Chovanec Daniel
  22. Chovanec Martin
  23. Kandra Denis
  24. Kostka Antonín

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 17:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Jan Podešva (732 111 402)

2. třída

  1. Beran Patrik
  2. Navláčil Eliáš
  3. Opletal Tomáš
  4. Pinďák Kryštof
  5. Šťastný Ondřej
  6. Trčka Jan
  7. Trčka Mikuláš
  8. Vráblík Hugo
  9. Zalaba Viktor
  10. Benek Matyáš
  11. Kudela Matěj
  12. Forch Tomáš
  13. Žíla Adam
  14. Chupík František
  15. Jančina Vojtěch
  16. Januš Jan
  17. Jenáčková Tereza
  18. Machala Daniel
  19. Miller Jiří
  20. Mrlina Jan

SCHŮZKA S RODIČI: V pondělí 29. dubna v 16:30h (zadní vchod ZS venku).
Trenér: Jan Podešva (732 111 402)