Deváťáci si doma po výhře nad Šumperkem ponechávají všechny body

Tomáš Petr Marek • 21.10.2023

Devátá třída si po dřívější výhře nad Brnem připsala další vítězství. Tentokrát porazila vysoko Šumperk 6:2. V úvodní dvacetiminutovce se prosadili pouze domácí a to rovnou dvakrát. Autory těchto branek byli Hynek s Klimšou. Ve druhé třetině vystřelil vítěznou branku Krupa, ale záhy hosté snížili, kdy se prosadil Pospíšil. V poslední periodě navyšoval skóre Hynek, poté Němec, hosté však dokázali ještě snížit, jenž rozvlnil síť Holáně Hovanec a na konečných 6:2 upravoval číslo na výsledkové tabuli v 59. minutě Man.

Extraliga 9. tříd - 11. so 21.10.12:45
HK MD Šumperk
6:2(2:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 05:47 Hynek (Němec; 4/5), 19:59 Klimša (Němec; 5/5), 32:20 Krupa (Nedzynski, Spitzer; 5/5), 47:36 Hynek (Němec, Bláha; 5/4), 51:49 Němec (Šedlbauer; 5/5), 58:35 Man (Krupa, Nedzynski; 5/4) – 33:38 Pospíšil (Novák; 5/5), 55:31 Hovanec (Matocha; 5/4). Rozhodčí: Tomeček – Marek, Tomeček. Diváci: 146. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 38:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 6:2.

VHK ROBE Vsetín: Holaň – Spitzer, Hynek, Koňařík, Šedlbauer – Planka, Krupa, Bláha, Němec, Posád, Drozd, Szturcek, Nedzynski, Man, Klimša.
HK MD Šumperk: Jurečka – Holub, Koutný, Krump, Švácha, Kundera, Kindl, Navrátil, Korhoň – Hovanec, Muselík, Žerníček, Minář, Matocha, Novák, Pospíšil, Seidl, Musil.