Premiéra hokejové tomboly přinesla výherci 15175 Kč!

Redakce • 25.10.2018

Během utkání s Kladnem se na Lapači objevila novinka, kterou je Hokejová tombola 50:50 provozována partnerem soutěže společností Chance. Prodalo se celkem 607 lístků! Konečná částka pro vylosovaného vítěze tedy činila pěkných 15175 Kč. Tím šťastným výhercem se stala fanynka a pravidelná návštěvnice zápasů Vsetína paní Monika, která si zakoupila jeden tiket a štěstí se usmálo právě na ní. Jak sama před předáním říkala, výhru nečekala a radostí se jí až třásly ruce. My ještě jednou moc gratulujeme!

Druhou polovinu výhry z 607 prodaných tiketů jste přispěli na výstavbu hokejové střelnice pro mládež, která nám na Lapači prozatím chybí. Děkujeme všem, kteří se do hokejové tomboly v prvním zápase zapojili. Hokejová tombola však nekončí, můžete se na ni těšit i v dalších domácích zápasech. Třeba to budete právě vy, kdo si odnese ze zápasu, kromě doufejme pěkných zážitků při zápase, i peněžitou výhru!