Hokejový víkend v podání mladšího dorostu

Kristýna Zigmundová • 12.02.2016

Nastávající hokejový víkend bude ochuzen o zápasy juniorů a staršího dorostu. Naopak mladší dorost bude dohrávat duel s Olomoucí, který byl z důvodu vysoké marodky hostů přesunut na tuto sobotu od 12:00 hod.

Mladšímu dorostu se zatím v nadstavbě nepodařilo najít recept na jediného soupeře a tím je Havířov, se kterým dvakrát prohrál. Poprvé 2:3 a podruhé 2:0. Jinak je ale 100% a ujíždí na vítězné vlně.

Při zápase s Olomoucí je ale, podle předešlých výsledků, nečeká moc práce. V každém zápase je porazili vysoko. Nejprve si Olomouc odvezla porážku 2:9 a na Lapač se vrátila pro další, která byla 2:8.

Olomouci se v nadstavbě podařilo vyhrát pouze šestkrát, a ani jednou se jí nepodařilo najít recept na Valachy. To ale platí pouze o nadstavbě. V základní části se mezi těmito celky odehrávali především vyrovnaná utkání, o jejichž vítězi se rozhodovalo až v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

Zápas VHK Vsetín X HC Olomouc začne tedy v sobotu ve 12:00 na Lapači a bude připraven i online přenos.

Sestavy z minulého kola:

VHK Vsetín:Chrástecký – Mikulenčák, Kuboš, Ondračka – Rusler, Cabák, Pírek, Zetocha, Weintritt, Stodůlka, Matiaško, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski.

HC Olomouc: Fajgl – Klesla, Harabiš, Mader D., Mader P., Hladiš, Dupal, Bahounek – Kalač, Tomajko, Kořenek, Vašenka, Kret, Dvořák, Palinek, Skřivánek.