Tento týden je náročný, říká obránce Pavel Rajnoha

Michal Veselý • 29.08.2008

V s e t í n - Zkušený obránce Pavel Rajnoha by se Vsetínu hodil, zatím s Valašským hokejovým klubem trénuje a doufá, že se domluví na smlouvě. V dnešním zápase podal spolehlivý výkon, i když i na něm se projevil náročný program tohoto týdne. Ve třetí části se málem vrhl na nevinného protihráče, kterému chtěl oplatit úder. Naštěstí pro něj i soupeře vše skončilo podáním rukou.

Pavle, jak jste viděl dnešní utkání, projevila se na vás únava z náročného programu?

Bylo to náročné, hodně se trénuje, v týdnu už jsme hráli dva zápasy šlo to na výkonu poznat.

Zatím to vypadá, že se vám nedaří hlavně v první třetině ..

Chvilku to trvá, než se dostaneme do tempa, cítili jsme v nohách ty předešlé zápasy.

Co kvalita ledu, někteří spoluhráči si na něj stěžovali?

Jaké je počasí venku, takový je led, Není to ono, ale je to pro všechny stejné. K ideálu to má daleko.

Ve třetí části jste se „slovně chytil“ s protihráčem Samiecem, co jste si udělali?

To byl vlastně omyl. Já jsem tam dostal od jednoho hráče úder, jenže jsem si ho spletl s jiným a rozjel jsem se po nevinném hráči. Když jsem po něm vystartoval, tak mi začal ujíždět a křičet, že on to nebyl. Po zápase jsem se mu omluvil, i kluci ze střídačky mi řekli, že to byl někdo jiný. Omluvil jsem se a je to v pohodě.

Ve třetí třetině to rozhodčí dost pustil …

Tak někdy to fakt sudí pustí, je to hokej, s tím my nic nenaděláme.

Jak to s vámi vlastně vypadá, máte už podepsanou smlouvu?

Zatím ještě smlouvu podepsanou nemám, trénuji tady. Zájem je oboustranný, pokud se domluvíme, budu rád. Řekl bych, že je to tak 50 na 50. Hrát bych tady ale chtěl, jinak bych tu netrénoval, s prostředím i s fanoušky jsem spokojen. Snad se to povede a budu tady hrát.