Starší dorost padl v Třinci, rozhodla hluchá pětiminutovka v polovině zápasu

Václav Trávníček • 06.12.2013

Rozhodující moment? Tři inkasované branky v rozmezí 28. – 32. minuty. Starší dorostenci Vsetína se v pátek proti Třinci drželi, ale výpadek kolem poloviny zápasu je stál všechny body. Oceláři třemi přesnými zásahy odskočili Valachů už na 4:0 a o vítězi bylo rozhodnuto. Pátá branka Třineckých, stejně jako čestný zásah Josefa Mikuly deset vteřin před koncem, už byly jen kosmetickou úpravou výsledku. Starší dorost zakončí první část sezony už v sobotu, kdy vyzve v derby Zlín.

ELSD - 27.kolo pá 6.12.13:00
HC Oceláři Třinec
5:1(0:0, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 21. Miloš (Adámek, Cienciala), 28. Poruba (Trčka, Petrák), 29. Sztwiertnia, 32. Trčka (Sztwiertnia), 60. Petrák (Poruba) – 60. Mikula (Tydlačka, Grygar).
HC Oceláři Třinec: Hlaváč – Stránský, Walaski, Cienciala, Adámek, Roman Michal, Janiczek, Imrich – Sztwiertnia, Trčka, Sikora, Stuchlík, Roman Miloš, Kofroň, Poruba, Murín, Petrák.
VHK ROBE Vsetín: Gerža – Augustín, Gazda, Lejska, Svozílek, Hohl, Rýpar, Hořanský, Lainka, Konopka, Mikula, Janošek, Kovář, Tydlačka, Grygar, Toman, Strmiska.