Michal Hudec: Dnes jsme ztratili bod

Michal Veselý • 03.01.2006

V s e t í n – Na vsetínském ledě se opět proháněl Michal Hudec, bohužel v dresu Českých Budějovic. Po zápase byl nespokojený, Jihočeši si přijeli na Valašsko pro tři body, ale získali jen dva. Paradoxně se o to zasloužil sám Hudec, který si vstřelil vlastní branku, kterou vyrovnával na 2:2, „odrazilo se mi to od chráničů, takže jsem trošku pomohl Vsetínu, Roman Turek vyrazil tu střelu Janečka a přímo do mě“, řekl Michal Hudec.

Budějovičtí byli v zápase lepším mužstvem a jediné, co nakonec Michala uspokojilo byl druhý bod, který získali v prodloužení. „Celý zápas jsme byli lepší, ale nedokázali jsme překonat výborného Hoviho a ve třetí třetině, jsme díky častým oslabením dovolili Vsetínu vyrovnat, je to škoda bojujeme o play off a na Vsetíně zkrátka body ztrácet nesmíme. Na Spartě musíme podat lepší výkon, určitě chceme postoupit do vyřazovacích bojů“, řekl Hudec

Pro Michala Hudce jsou zápasy na Vsetíně stále zvláštní, působil zde jednu sezónu a v kádru Jihočechů není jediným hráčem, co působil na Vsetíně. „Když jsme zde vyhráli poprvé tak jsme s klukama museli něco zaplatit do společné kasy, rádi bychom zaplatili i dnes ale nevyhrálo se, tak zaplatí asi jen Tomáš Vak, který dal vítězný gól v prodloužení“, dodal slovenský křídelník na závěr.