Vsetín přehrál Košice, brankář Kučera vychytal nulu

Aleš Koňařík, Marek Netolička • 21.02.2006

V s e t í n – Dvě branky z přesilových her rozhodly o vítězství Vsetína v tvrdě hraném duelu proti Košicím. Na rychlý úvodní gól Sakrajdy navázali Valaši až v závěru prostřední části, kdy v rozmezí pěti minut zatížili konto brankáře Petríka třemi zásahy. Nervózní zápas poté v samotném závěru vyvrcholil bitkou Duby s nejproduktivnějším hráčem Košic Podhradským. Brankář Josef Kučera, který dostal přednost před Hovim, vychytal čisté konto.

Byla to velice kvalitní příprava. Hosté nastoupili kompletní a vůbec to nevypustili, místy to byl docela ostrý zápas. Samozřejmě, že výsledek nepřeceňujeme, ale s výkonem jsme byli spokojeni. .
—  Břetislav Kopřiva
Vsetín - Košice 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Sakrajda (Demel), 34. Květoň (Steiner, Rob), 37. Horák (Steiner), 39. Rob (Dubec, Bauer). Vyloučení: 14:15 , navíc Duba a Podhradský 5. minut a do konce utkání, Lažo 10. minut a do konce zápasu. Využití:2:0.

Vsetín: Kučera – Hrabal, Kučný, Ponomarev, Bauer, Bolf, Horák, Spitzer – Dubec, Steiner, Janeček, Demel, Sakrajda, Rob, Hruška. O, Květoň, Valko, Duba.

Košice: Petrík – Varga, Špelda, Podhradský, Kall, Horáček, Frühauf, Vodnár – Jenčík, Kmiť, Bartoš, Lažo, Lipiansky, Krayzel, Hevila, Lukáč, Šimurda, Dravecký, Sabol, Slovák.