Vsetín jede na návštěvu k Medvědům

Petr Vychopeň • 28.08.2006

V s e t í n - V úterý 29.8 se na ledě stadionu Luďka Čajky představí bojovníci z nedalekého Vsetína. I když se jedná o utkání přátelské, nenechte se zmást. Rivalita mezi těmito soupeři je velká a určitě se bude na co dívat. Soupisky obou klubů se pomalu uzavírají, a tak můžeme očekávat nasazení formací, které by mohly být k vidění i v samotné extralize.

Pravděpodobně se v zápase ukáže také Róbert Tomík. Střelec z Malmö, který měl původně vypomáhat zelenožlutým, se nakonec rozhodl přidat k týmu HC Hamé. Jeden velký otazník visí nad adepty, ucházejícími se o místo ve vsetínské kabině. V kolonce hráčů na zkoušku se stále drží dvě jména – Marek Grill a Igor Bobček. Samotná příprava pomalu končí, a začíná její hodnocení.

Vsetín z desítky odehraných zápasů vybojoval 16 bodů. Čtyřikrát opustil led ze vztyčenou hlavou, stejným poměrem skončily také zápasy remízové. Jediný Liptovský Mikuláš a Žilina dokázali Vsetín porazit.

Hráči HC Hamé doposud sehráli 11 zápasů a na své konto si připsali šest utkání s vítězným koncem, čtyři porážky a jen jedno střetnutí skončilo pro Zlín remízou.

Valašské derby bude pro oba týmy předposlední zkouškou před startem extraligy. Medvědi ve čtvrtek změří síly se Slovenskou Nitrou. Na Vsetín čeká již tradiční soupeř letošní přípravy, slovenská Žilina. Nechme se překvapit, jak už třetí klání těchto zelenožlutých klubů dopadne. Naše pozvánka ale směřuje především na úterní klání. Začátek utkání je v tradičních 17:00, vstupné 30 Kč.