V úterý a pátek proti Ocelářům

Aleš Koňařík • 24.08.2004

V s e t í n – Týden s Oceláři je před vsetínskými hokejisty, kteří s loňským čtvrtfinalistou sehrají dnes a v pátek dva přípravné duely. Setkají se týmy, které na turnaji Rona Cup obsadily první dvě místa, Třinec byl zásluhou lepšího skóre první. Ofenzíva bude zřejmě i letos hlavním třineckým trumfem.

Tým, který loni ve čtvrtfinále potrápil mistrovský Zlín, zůstal až na malé výjimky kompletní. Třinec dosud posílili útočníci Jan Peterek, Zdeněk Skořepa a definitivně již liberecký obránce Martin Čakajík. V případě výluky v NHL by se třineckém týmu mohl objevit útočník Radek Bonk.

Po svém zranění ze zápasu s Jihlavou (otřes mozku) by se měl útočník Marek Zadina zařadit zpět do přípravy vsetínského A-týmu. K utkání v Třince však ještě neodcestuje. Oceláři v posledním přípravném zápase remizovali se slovenským týmem HK Žilina 3:3, Vsetín prohrál ve Zlíně 1:6. ÚTerní zápas se hraje v Třinci, v pátek se na vsetínském ledě uskuteční odveta.

Sestava Vsetína v posledním zápase:

Plšek (31. Masný) – Jaškin, Horák, Kučný, Gřegořek, Němec, Hrabal, Nedbálek – Demel, Vlach, Květoň – Selingr, Pavliš, Brabenec – Stantien, Vak, Gengel – Brynecký, Korotvička, Vávra.