Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Příprava pokračuje. Vsetín prověří přerovští Zubři

Filip Bazala • 07.08.2017

Přerov je tradičním soupeřem Vsetína. Poslední dvě sezóny však Zubři hráli vyšší soutěž a na Valachy narazili jen v přípravném zápase minulý rok, kdy zvítězili poměrem 5:3. Spousty fanoušků určitě pamatuje finále druhé ligy, kdy právě na úkor Vsetína se Přerov dostal do kvalifikace o první ligu, do níž následně i postoupil. Vše rozhodla sporná branka v rozhodujícím zápase, kterou vsítil Jiří Goiš nohou, ale rozhodčí branku uznali.

To je již historie a dnes oba kluby stojí proti sobě ve stejné soutěži připraveni znovu svádět souboje, které přitáhnou fanoušky do ochozů. Takovou první ochutnávkou bude přátelský zápas. Na domácím ledě Zubrů se Valaši představí po téměř dvou a půl letech. Zubři vsázejí hodně na spolupráci s extraligovým Zlínem a jejich soupiska tak téměř pravidelně čítá jiná jména. To potvrzuje i jejich poslední přípravný zápas v Porubě, kde šanci dostali převážně mladší členi kádru. I tak to na ambiciózní tým z Ostravy stačilo a Přerov zvítězil jasně 5:1.

Následující zápase se dá očekávat, že modrožlutí nasadí silnější sestavu. To samé se dá očekávat i u svěřenců trenéra Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka. V prvním přípravném duelu dostali šanci mimo dva starší dorostence i hráči na zkoušku a ti ukázali, že se o své místo v sestavě poperou naplno. Pozdější rozhodování trenérů, koho si v kabině nechat a koho nikoliv bude nezáviděníhodné, ale takový je hokejový život.

Jakou skvadru nasadí Vsetín proti Přerovu zjistíme už v úterý 8.8. od 18:00, kdy je naplánováno úvodní buly. Věříme, že podobně jako v Púchově, tak i v úterý v Přerově se můžeme těšit na podporu našich fanoušků. Za podporu v prvním zápase na Slovensku znovu děkujeme.

Utkání bude tradičně možno sledovat skrze server onlajny.com přímo zde.

Vstupenky na zápas v Přerově lze zakoupit i online zde.

Sestavy z posledního zápasu:

Přerov: Huf (32. Šimonů) – Malina, Adamík, Padrnos, Gazda, Furch, Běhal, Zbořil, Metelka – Koblar, Berger, Dvořák – Fryšara, Václavek, Gago – Goiš, Šlahař, Navrátil – Tomaník, Š. Kratochvíl.

Vsetín: Šurý (31. Bechný) – Teper, Ondračka, Dundáček, Holomek, Hryciow, Weintritt, Ostrčil, Žák – Slováček, Vávra, Vrána – Finsterle, Tobola, Březina – Matiaško, Pokorný, Hořanský – Švaňhal, Karafiát, Rufer.

banner pod článkem
×
Dnes v 14:00 | Jun.
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 14:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov