Vsetín rozmetal Uničov, nasázel mu čtrnáct branek

Radek Bařina • 20.02.2010

Podobně jako olympijský tým České republiky do utkání s Lotyšskem vstoupili hokejisté VHK do duelu proti Uničovu. Po 8. minutách vedli 3:0 a také v dalších minutách nedovolili domácímu celku ani na okamžik pomyslet na zdramatizování utkání. Naopak, v pohodě hrající Valaši si na uničovském ledě otevřeli střelnici, přičemž k neudržení byl především Sakrajda, autor čtyř branek a dvou asistencí. Konečné skóre zápasu se nakonec zastavilo na málo vídaném 2:14.

- 39.kolo so 20.2.17:00
HC Uničov
2:14(0:5, 1:4, 1:5)
Branky a nahrávky: 21. Diviš (Handl), 56. Diviš (Handl) - 1. Vaněk (Hrňa), 4. Knebl (Tesařík), 7. Sakrajda (Tesařík), 12. Sakrajda (Kajaba), 14. Vodák (Hrňa, Vaněk), 26. Tesařík (Vaněk), 33. Ašer (Šimek), 34. Sakrajda (Hrňa), 39. Tesařík (Sakrajda, Zavrtálek), 43. Vaněk (Farda), 45. Knebl (Tesařík D., Zavrtálek) , 50. Vaněk (Sýs), 56. Tesařík (Sakrajda), 58. Sakrajda. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:13, 2:13, 2:14.
HC Uničov: Koušek - Heča, Hodulák, Diviš, Šenk, Handl, Motola, Jambor, Přikryl, Sršeň, Sedlář, Fryč, Řezáč, Skoumal, Šnejdar, Frieb, Anděl
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Šimek, Farda, Vodák, Tesařík, Matula, Zavrtálek - Sýs, Sakrajda, Kajaba, Vaněk, Hrňa, Tesařík, Korčák, Ašer, Knebl