Přestřelku v Uničově rozhodly až samostatné nájezdy

Václav Trávníček • 21.11.2009

Vsetínští hokejisté zvládli návrat do soutěže po vynucené chřipkové pauze a v sobotním zápase 17. kola si poradili s celkem Uničova. Vítězství se nerodilo lehce. Přestože Valaši po celou dobu utkání vedli, hanáckému týmu se podařilo jejich náskok vymazat a dovést duel až do samostatných nájezdů. Ty rozhodl symbolicky útočník Robin Ševčík, který v loňské sezóně působil právě v Uničově.

- 17.kolo so 21.11.17:00
HC Uničov
4:5sn(1:1, 2:3, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Novotný (Komínek, Handl) , 29. Diviš (Novotný) , 30. Holík (Diviš, Handl), 54. Frieb (Diviš, Drábek) - 16. Tesařík (Štraub), 26. ševčík (Klabačka), 28. Štraub (Rajnoha, Ondráček), 39. Vaněk (Ašer). Rozhodující sam. nájezd Ševčík. Rozhodčí: Klapetek - Novotný, Šimčík. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
HC Uničov: Peksa (Koloušek) - Hodulák, Řezáč, Diviš, Drábek, Malý, Jambor, Holík, Skácel, Frieb, Sršeň, Novotný, Heča, Čížek, Přikryl, Handl, Pur, Komínek.
VHK ROBE Vsetín: Plšek (32. Hromada) - Šimek, Kapr, Rajnoha, Horák, Matula, Zavrtálek - Ondráček, Štraub, Tesařík - Ševčík, Klabačka, Finsterle - Knebl, Vaněk, Ašer.

Ohlasy k utkání

Juraj Jurík (VHK Vsetín):
"Dnes jsme tady ztratili bod. Za stavu 3:1 jsme neměli nechat soupeře vyrovnat. V závěru zápasu měl na hokejce rozhodnutí Tesařík."