Vsetín přivítá vedoucí tým soutěže

Aleš Koňařík • 20.11.2001

V s e t í n - Přes nepříliš dobrou střeleckou potenci sbírá Vsetín nenápadně body a už pět kol neprohrál. V úterý však narazí na soupeře z nejtěžších: vedoucí mužstvo tabulky Pardubice. Dosavadní průběh soutěže staví Vsetínské do role outsidera zápasu. Domácí totiž nevyzráli na žádné z aktuálních mužstev první šestky. Podaří se sérii prolomit a překvapit favorita ligy?

Vsetínští budou mít stíženou pozici díky nejistému startu brankáře Biegla, který si v nedělním zápase v Litvínově opět pochroumal kotník a nedohrál. Stoprocentně fit není ani obránce Polák. Hostům z Pardubic chybí jen střelec Petr Sýkora.

První vzájemný duel vyzněl ve prospěch pardubického týmu, který se radoval z výhry 5:3. Vsetín by se mohl pokusit navázat na dobré výsledky z přípravy, kdy úterního rivala porazil 3:0 a poté remizoval 1:1.