Vstupenky online

V pátek o znojemské prokletí

Tomáš Novosad • 12.12.2002

V s e t í n - V pátek zavítají na vsetínský led Znojemští Orli. Celek, se kterým Vsetín letos ještě nezískal ani bod a vyhlídky na vítězství v tomto zápase také nejsou nikterak příznivé. Vsetínu stále chybí řada výrazných opor, a i když se Vsetín v úterý proti Pardubicím dlouho držel, nakonec byl nad jeho síly. Podobným konec by mohl mít i tento zápas, i když...Omlazený vsetínský tým je hodně nabuzený. Mladíci se chtějí předvést. Chtějí dokázat, že na to, aby hráli v A týmu Vsetína mají. Cítí šanci, které chtějí využít...

Velkou škodou je zranění Lukáše Valka, který je do konce sezóny mimo hru kvůli natržení koleních vazů a již se podrobil operaci. Chybět bude i juniorce, ve které je klíčovým hráčem týmu.

Trenéři Vsetína se budou muset zřejmě obejít i bez Radovana Biegla, který má stále potíže se zády a velký otazník visí nad Martienm Kotáskem, který si odnesl zranění z úterního zápasu. Vyloučen je start juniorského trojlístku Hudler, Němec, Korotvička, který se účastní soustředění před mistrovstvím světa dvacítek.

Vsetín to tedy rozhodně nebude mít v tomto zápase jednoduché a pokud bude chtít uspět, bude muset pečlivě bránit a čekat na případné chyby znojemských, které se však ani nemusí dočkat... Doufejme, že se dočkáme...

Orlům bude chybět hned několik hráčů. Milan Procházka se po otřesu mozku ještě zotavuje, reprezentanta Vorla trápí nachlazení, potíže s kotníkem má Ludvík. V minulém zápase utrpěl zranění prstu mladý Erat a nad jeho startem také vis otazník. Orli si jako náhradu vytáhli hráče z 1.ligy, už minule se předvedl Hodek ze Žďáru, na svou šanci čekají Kočara z tamtéž a Beroun z Třebíče.

Předchozí výsledky:
6.kolo Vsetín - Znojmo 4:5
19.kolo Znojmo - Vsetín 3:2

Pravděpodobná sestava Vsetína: Plšek - Luža, M. Blažek, Horáček, Kuboš, Jaškin, Frolo, B. Ptáček, J. Polák - Vampola, Kořistka, Demel - Kucharczyk, R. Hruška, Stantien - Vozdecký, Ambruz, Streit - M. Vymazal.