Mladší dorost konečně zvítězil

Filip Bazala • 12.12.2011

Mladší dorostenci v rámci devatenáctého kola ligy přivítali na svém ledě celek Opavy, který letos zatím vždy dokázali porazit. Po sérii proher Vsetín potřeboval zvítězit. Slezan ovšem dobře bránil a ve druhé třetině se dokonce dostal do náskoku 1:3. Ve třetí třetině, ale Valaši dokázali srovnat a šlo se do prodloužení. V něm se ve druhé třetině trefil přesně Ščotka a domácí mohli slavit. V příštím kole čeká Vsetín dva dny před Vánocemi Přerov.

EMD - 19.kolo ne 11.12.13:00
Hokejový klub Opava
4:3p(0:0, 1:3, 2:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 30. Tydlačka (Grygar, Mikula), 55. Ščotka (Tydlačka, Janošek), 57. Pisklák (Grygar), 62. Ščotka (Svozílek, Mikula) - 27 Stuchlík, 32. Ostřanský (Hlísta), 37. Rousek (Nardelli). Rozhodčí: Škrobák - Mana, Jani. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 29:16. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.
VHK ROBE Vsetín: Holub - Dubnický, Grygar, Haničák, Janošek, Januška, Kovář, Miko, Mikula, Pisklák, Světlík, Svozílek, Tydlačka, Vítek, Vojkůvka, Weintritt, Ščotka, Škrabánek.
Hokejový klub Opava: Marek - Blaževič, Dreljuš, Hartmann, Hlačík, Hlísta, Klement, Krupa, Monczmann, Nardelli, Olšr, Ostřanský, Rousek, Rýpar, Stuchlík, Zbytek.