Týden hokeje: Na Lapači v úterý bruslily desítky dětí

Klub • 25.01.2017

Mile překvapeni byli všichni trenéři VHK ROBE Vsetín, když se v úterý odpoledne sešlo před ledovou plochou Zimního stadionu Na Lapači několik desítek dětí s rodiči. Byla pro ně připravena krátká prezentace, jež nastínila základní informace o klubu a také ukázala cestu, kterou mohou své ratolesti přivést k hokeji. Po krátké prezentaci přišel čas na to nejdůležitější - obout brusle a hurá na led.

Po hodině strávené mezi mantinely přišlo na řadu ještě závěrečné focení. Jako vzpomínku na tuto akci si děti odnesly domů dres hokejové reprezentace.

„Této akce se zúčastnily děti, které si své první krůčky na ledě již zkouší na trénincích hokejové přípravky, ale jsme strašně rádi, že k nám zavítaly i děti, které si tuto možnost stát se hokejistou vyzkoušely úplně poprvé,“ uvedl trenér Lubomír Konečný. „Všichni doufáme, že se jim hokej zalíbil a že se společně uvidíme při dalších příležitostech na trénincích hokejové přípravky, která probíhá každou sobotu a neděli od 9:00 – 10:00 hod,“ dodal.

Další fotografie z akce naleznete zde.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov