Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 170 (k 14.7.)

Klip "Tací sa nerodí na rovině" opanoval premiérový ročník Ledové klapky

Redakce • 25.05.2018

S hrdostí můžeme oznámit, že náš klip k sezoně 2017/2018 nesoucí název "Tací sa nerodí na rovině" zvítězil v premiérovém ročníku Ledové klapky. Úspěchem se dá považovat i zařazení klipu mezi 10 nejlepších, které porota vybrala. Absolutní vítězství je tak velkým a velmi příjemným překvapením. „Ocenění se velmi vážíme a jsme za něj rádi. V době, kdy klip vznikl jsme rozhodně nepočítali s tím, že by mohl získat nějaké ocenění. Klip byl určen především pro naše fanoušky. Video na novou sezonu máme v plánu, laťka je hodně vysoko, ale rozhodně něco vymyslíme a pro fanoušky opět něco připravíme,“ řekl k vítězství jednatel klubu Daniel Tobola.

Odborná porota vybrala tato tři videa, která získají ocenění:

  • 1. VHK ROBE Vsetín – Tací sa nerodí na rovině
  • 2. HC Meteor Třemošná – Život v Meteoru Třemošná. Dospívání malého hokejisty
  • 3. BK Mladá Boleslav – Je lepší být u toho. Sezonní spot, který láká fanoušky na stadion

Jak vítězný klip porota okomentovala?

Tomáš Josef, ČT sport: 

"Skvělá atmosféra – Valašsko jako vymalované, velmi připomínající slavná léta vsetínského hokeje. Adekvátní, výtečný voicover. Výborný střih, profesionální dramaturgie. Z tohoto klipu mě v tom nejlepším slova smyslu naskakuje husí kůže…:) Zcela „čistý“ klip pro TOP slavnostní příležitosti."

Adam Nenadál, deník Sport:

"Vynikající nápad, stoprocentně profesionální zpracování. Unikátní propojení místní geografie s hokejovou tématikou – pro mě bezkonkurenčně nejlepší video soutěže. A v porovnání s ostatními soutěžícími kvituji i adekvátní stopáž."

Všechna hodnocení porotců a vyhlášení vítěze soutěže naleznete kliknutím zde