Vsetín se chystá do Plzně

Aleš Koňařík • 29.10.2001

V s e t í n – Předposlední utkání před první reprezentační pauzou sehrají vsetínští hokejisté na ledě plzeňské Keramiky. Na sestavě bez šestice zraněných se zřejmě nic zásadního měnit nebude. Plzeň se po dvou zápasech bez vstřelené branky chytila na Havířovu, proti kterému vybojovala těsné vítězství 3:2 a nastoupí v kompletní sestavě.

Západočeši se po katastrofálním vstupu do soutěže postupně derou tabulkou výše a od Vsetína je dělí již pouhé tři body. Řady plzeňského mužstva doznaly v dosavadním průběhu soutěže několika pozoruhodných změn, do Českých Budějovic „tradičně“ zamířil na hostování Petr Kořínek, za něhož získal úterní soupeř posilu v osobě člena širšího reprezentačního mužstva Kamila Brabence. Do Havířova zase odešel Václav Eiselt.

V prvním vzájemném utkání, ve kterém Vsetín zvítězil 3:1, chyběl plzeňským zraněný obránce Jiří Veber, který v letech 1995-2000 oblékal žlutozelený dres.
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava