VHK připravuje příměstský tábor pro vsetínské hokejisty

Redakce • 30.04.2021

Tak jako v minulých letech, i letos přichází klub s možností příměstského hokejového tábora pro mládežnické hokejisty VHK ROBE Vsetín. Tentokrát půjde opět o dvoutýdenní termín a to pro kategorie 2.-5. třídy. Tábor se v minulých letech těšil velké oblibě a nepochybujeme, že tomu bude podobně i letos. Příměstský tábor se uskuteční ve spolupráci s Alcedo Vsetín.

Termíny:

• 16-20. 8. 2021 - zaměřený na suchou přípravu a proložený 2x ledem za týden - cena týdenního příměstského tábora je 2 400 Kč. V plánu je i výlet (podle epidemiologické situace).
  • 23-27.8. 2021 - zaměřený na led + suchou přípravu (2x led + 2x suchá / denně) - cena týdenního příměstského tábora je 3 400 Kč. V plánu je i výlet (podle epidemiologické situace).

Systém přihlašování bude přes ALCEDO Vsetín. Termín spuštění přihlašování je od pondělí 10.5.2021. Do stejného data dodáme link pro přihlašování skrze klubový informační systém (KIS).

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov