Školky fandí hokeji. A navštívily vsetínský Lapač

Klub • 13.11.2015

V rámci akce "Školky fandí hokeji" proběhl ve čtvrtek na Lapači Den otevřených dveří pro předškoláky. Zimní stadion přišlo navštívit více jak 300 dětí z celkem 10 školek. Na začátek všichni společně zhlédli tréninkové utkání hráčů 1. a 2. tříd., společně si zafandili a vyfotili se. Poté si děti prohlédly své obrázky s namalovanými autobusy, poháry v klubovně a kabinu A-týmu.

Nakonec si předškoláci zastříleli venku na tréninkovou branku, podívali se na rolbu a poté se vydali na zasloužený oběd zpět do svých mateřinek.

Všichni jsme na stadionu prožili příjemné dopoledne a teď už je to na vás, které školce dáte v rámci hlasování na webu svůj hlas a nominujete ji na na vyhlídkovou jízdu novým autobusem. Těší se všechny!

Fotogalerie: