Turné po severní Moravě zakončí Vsetín ve Frýdku - Místku

Jiří Kubják • 01.11.2009

Vsetínští hokejisté zajíždějí v neděli do Frýdku - Místku, kde začnou druhou čtvrtinu sezóny. Svěřenci trenéra Juríka budou jistě chtít navázat na senzační vítězství v Orlové. Proti ale budou hokejisté z Frýdku - Místku, jež by naopak rádi odčinili dvě porážky z posledních utkání. Zápas začíná od 17:00 a sledovat ho můžete v rámci změn stavu.

5 vítězství, 3 prohry po samostatných nájezdech, 4 porážky v základní hrací době a skóre 28:33. Taková je bilance vsetínských hokejistů po skončení první čtvrtiny soutěže. S 18 body se Valaši usadili na 6. místě v tabulce skupiny Východ. Minulé utkání odehrál Vsetín na ledě suveréní Orlové, kde se zrodilo překvapení 11. kola. Vsetínští hokejisté zvítězili 6:4 se stali terpve druhým celkem, který dokázal z orlího hnízda uloupit tříbodové vítězství.

Naopak nováček z Frýdu - Místku bude chtít na své předešlé utkání ryhle zapomenout. V souboji s Prostějovem odešel poražen vysoko 7:1 a umístil se díky lepšímu skóre z 8 body na předposledním místě.

Sestavy v předchozím kole:

HC Frýdek - Místek: Šrámek (Horyl) - Machálek, Kudláček, Pelikovský, Lašek, Krutil, Bavlšík, Babic, Pavlas, Martiník, Lukaštík, Sztefek, Kostelňák, Gelačák, Merta, Sluštík, Janečka, Částečka, Suchý

VHK Vsetín Plšek - Rajnoha, Horák, Tomis, Matula, Pšeja, Šimek, Haschka - Ondráček, Štraub, Mokrejš - Sakrajda, Klabačka, Ševčík - Knebl, Vaněk, Mikeš - Matějka