Deváťáci nestačili na Jihlavu. V Pelhřimově ani jednou neskórovali

Hana Skupinová • 14.10.2023

V pátek se vsetínští deváťáci vydali do Pelhřimova za jihlavskou Duklou, s kterou naposledy prohráli 7:8 v prodloužení, když ztratili slibné vedení. Tehdy se pro Vsetín jednalo o první utkání sezony, tentokrát už je situace jiná. Valaši se nachází na šestém místě tabulky, Jihlava o čtyři příčky nad nimi. První třetinu otevřeli domácí hned v páté minutě, což nakonec byl i jediný gól této části. Druhá perioda začínala za stavu 1:0, a přestože byla plná příležitostí, ani jeden z týmu neskóroval. V třetí části utkání Jihlava přidala pět gólů, a tak si definitivně potvrdila vítězství výsledkem 6:0.

Extraliga 9. tříd - 9. pá 13.10.18:30
HC Dukla Jihlava
6:0(1:0, 0:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 05:11 Stupka (Piskač; 5/4), 41:03 Piskač (Hájek; 5/4), 54:40 Hájek (Novák; 5/5), 58:16 Hobza (Pokorný; 5/5), 58:41 Novák (Timko; 5/5), 59:40 Piskač (Amcha, Lexa; 5/5). Rozhodčí: Hort – Trávník, Sapík. Diváci: 54. Vyloučení: 9:5. Využití: 2:0. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 6:0.

HC Dukla Jihlava: Morava – Piskač, Tomica, Pospíšil, Trupl, Pokorný, Hájek – Klíma, Timko, Lexa, Amcha, Hobza, Stupka, Anděl, Novák, Matoušek.
VHK ROBE Vsetín: David – Dubec, Karola, Spitzer, Koňařík, Šedlbauer – Planka, Krupa, Bláha, Posád, Drozd, Němčický, Nedzynski, Man, Klimša.