Roman Čechmánek bude odpovídat fanouškům

Aleš Koňařík • 22.06.2004

V s e t í n – Brankář Roman Čechmánek si k manažerské a sportovní funkci přidá jako zákusek ještě pravidelnou komunikaci s fanoušky. Bude tak třetím činovníkem klubu, který bude prostřednictvím nejnavštěvovanější sekce webu – rubriky Vedení fanouškům – zodpovídat na dotazy čtenářů stránek hc-vsetin.cz.

Rubrika samotná doznala jen několika informativních změn. Oldřich Štefl bude vaše dotazy nyní zodpovídat coby předseda představenstva společnosti Vsetínská hokejová. Webovou škatulku pro sportovního manažera opouští po třech letech, ve kterých stačil zodpovědět přes 1500 dotazů.

„Romana čeká skutečně nabitý rok, ať už bude chytat za Vsetín, nebo v zámoří. Kvůli sportovním povinnostem nebude mít tolik prostoru pro práci v kanceláři, jako jiný člen vedení klubu. Proto bych chtěl apelovat na fanoušky, aby pečlivě vážili své dotazy, které budou na Romana Čechmánka směrovat. Věřím, že se čtenáři stránek podle toho zařídí,“ vyzývá fanoušky Oldřich Štefl.