Poslední čtvrtina začíná! Na Lapač míří Prostějov

Redakce • 13.01.2019

Sečteno, podtrženo. Valaši ve třetí čtvrtině poznali hořkost porážky pouze třikrát a naopak jedenáctkrát slavili vítězství. Naposledy v sobotu na domácím ledě proti Motoru České Budějovice. Aktuálně je Vsetín na třetí pozici s osmdesáti body. Stejný počet bodů má i Kladno, které je druhé. Posunout se na pozici Rytířů mohou Vsetínští třeba už v pondělí, kdy na domácím ledě od 17:30 hostí tým LHK Jestřábi Prostějov.

Svěřenci trenérů Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka zvítězili z posledních jedenácti zápasů hned desetkrát. O něco vylepšit tuto sérii budou chtít i proti Jestřábům z Prostějova. S nimi Valaši letos svedli již tři souboje. Dvakrát z nich vzešli vítězně právě Jestřábi. Vsetín dokázal zvítězit pouze na domácím ledě. Vzájemné zápasy obou celků se vyznačují tím, že v nich padá hodně gólů. Bude to platit i tentokrát?

Prostějov ve třetí čtvrtině základní části příliš úspěšný nebyl. Vítězství slavili Jestřábi pouze šestkrát. Největší problém dělá svěřencům trenéra Vykoukala bodovat na venkovních hřištích. Aktuálně Jestřábi padli pětkrát z posledních pěti utkání na venkovních hřištích. Navíc inkasovali celkem sedmadvacetkrát, což je více než pět inkasovaných branek na zápas. Proti sobě tedy stojí dva týmy z aktuálně velmi rozdílnou formou. Spraví si Prostějov chuť nebo Valaši potvrdí svou aktuální formu? Uvidíme už v pondělí v 17:30h, kdy je naplánováno úvodní buly.

Poslední vzájemné zápasy:

1.KOLO SO 8.9.18:00

Prostějov - Vsetín 6:5p (3:2, 0:2, 2:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Dvořáček (Venkrbec, Havlík), 16. Prokeš (Matýs), 17. Divíšek (Nouza), 46. Divíšek (Havlík, Nouza), 59. Divíšek (J. Zdráhal, Račuk), 62. Račuk (J. Zdráhal, Dvořáček) – 13. Theoret (Rác, Karafiát), 14. Vávra (Podešva, Ondračka), 37. Teper (Pechanec, Slováček), 38. Jonák (Rob, Slováček), 53. Theoret (Rác, Mäkinen).

16.KOLO SO 20.10.17:30

Vsetín - Prostějov 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 12. Karafiát (Theoret, Rác), 23. Kuronen (Pitule), 35. Kuronen (Pitule), 37. Rob (Teper, Pechanec), 50. Teper (Pechanec, Slováček), 60. Kopta (Kucharczyk, Holomek) – 7. Prokeš, 18. Dvořáček (J. Zdráhal), 48. Matýs (Venkrbec, Starý).

31.KOLO ST 5.12.18:00

Prostějov - Vsetín 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 21. Žálčík (Zdráhal, Račuk), 39. Starý (Račuk, Žálčík), 46. J. Zdráhal (Žálčík, Starý), 48. Karpov (Rašner, Divíšek) – 25. Jonák (Pechanec, Rob), 56. Vítek (Slováček, Pechanec).

Jalovec je týdeník, který má díky své dlouholeté tradici a přízni více než 50 tisíc čtenářů, zastává zcela dominantní postavení mezi médii na Valašsku a okolí. Dokládá to i fakt, že zde mnoho let inzeruje většina firem regionu. Jejich management by tak jistě nečinil, kdyby si stále neověřoval, že právě prezentace v týdeníku Jalovec je mimořádně účinná. Ta je ještě umocněna možnou kombinací s internetovými stránkami. Týdeník Jalovec v klasické podobě vychází na Valašsku a okolí. Tedy nejen v celém okrese Vsetín, ale také ve Zlíně a okolí, Vizovicích, Novém Jičíně, Frenštátu p. R., Frýdku-Místku a řadě dalších měst a obcí. Předplatitelský kmen tvoří čtenáři po celé republice a pochopitelně i v Praze. Více zde: www.jalovec.cz

Sestavy v minulém kole:

Vsetín: Gába – Mikuš, Hryciow, Slováček, Teper, Frolo, Jeřábek, Jenáček – Vávra, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Prostějov: Štůrala – Žovinec, Mikliš, Havlík, Čáp, D. Kolář, P. Krejčí, Husa – Starý, Račuk, Žálčík – Venkrbec, Prokeš, Nouza – L. Luňák, V. Meidl, Dvořáček – Matýs, Fajkus, Krejčiřík.

Opět se můžete těšit na přestávkovou soutěž s BR Servis

Po úvodních zápasech, kdy soutěž odstartovala, se v soutěži fanouškům příliš nedařilo vyhrávat. Ovšem nyní se již pravidelně vítězí a jednou už i padla nejvyšší cena a to voucher do fanshopu v hodnotě 2000Kč! O vouchery budeme hrát i v zápase s Prostějovem. Stačí ve zpravodaji, který je zdarma, nalézt speciální nálepku a jste ve hře. Pak už jen zbývá pukem trefit jednu z děr v tabuli připevněné k brance a máte vyděláno! Na památku navíc dostanete i takovouto pěknou fotografii. Už se těšíme na další výherce!