Vstupenky online

Po roce opět startuje play-off! V cestě do semifinále stojí Poruba

Filip Bazala, Radek Bařina • 28.02.2013

Po roce je to opět tady. Valašský hokejový klub vstupuje do vyřazovací fáze, tedy do play-off. Vrchol soutěže je tady a ve čtvrtfinále se Vsetín postaví Ostravské Porubě. Loňskou sezónu Valachům postup těsně unikl, když prohráli ve čtvrtfinále s Prostějovem 2:3 na zápasy. Proti Porubě cítí hráči i fanoušci větší šance na postup, ale nebude to vůbec lehké. Valaši i Poruba mají kompletní mužstva, takže do čtvrtfinále nasadí jen to nejlepší. Čeká nás vyrovnaná partie. Kdo z ní vzejde jako vítěz?

Na dobrou formu ze závěru základní části chtějí Valaši navázat ve čtvrtfinálové sérii. V roce 2013 prohráli ze třinácti utkání pouze čtyřikrát – dvakrát s Přerovem, v Karviné a ve Valašském Meziříčí. Právě neúspěch s Bobry, který se zrodil v samém závěru utkání, stál VHK dosáhnutí mety – postupu do play-off ze čtvrté příčky.

Vsetín tak čeká tvrdá práce. Chce-li překonat cíl, v podobě postupu do semifinále, musí alespoň jednou zvítězit na ledě Poruby. Úkol je to nelehký, nikoliv však nemožný, což dobře ví i trenér Hlobil: „V Porubě jsme sice letos prohráli 3:2 a 3:0, ale v dalších třech utkáních jsme brali pokaždé všechny body. Nesmíme zapomenout ani na první kolo, kdy jsme v Porubě zvítězili na samostatné nájezdy. Je však pravda, že ostravský celek šel v posledním období hodně nahoru. Nicméně při vyrovnanosti soutěže věříme, že se dá hrát s každým.“

Radost valašským trenérům dělá i fakt, že poprvé za celou sezónu mohou počítat s kompletním kádrem. Vyjma dlouhodobě zraněného Korčáka jsou všichni hráči k dispozici, na Porubu by tudíž měli žlutozelení vyrukovat v plné síle.

Vsetín vs. Poruba řečí čísel

Podívejme se na nadcházející souboj skrze statistiky. Oba celky se spolu během základní části utkaly šestkrát. Čtyři výhry si připsal Vsetín (jednu, na ledě Poruby, po samostatných nájezdech), dvakrát, pokaždé doma, pak uspěla Poruba. Je poměrně překvapivé, že všech šest utkání odehrálo jen šest zelenožlutých hráčů. Obránci Vodák a Vrba a útočníci Zúbek, Mikšovský, Vítek a Kajaba. Další vsetínští borci vynechali minimálně jeden duel. A kdo se proti Porubě prosazoval nejvíce? Nikdo jiný než František Zúbek. Ten během šesti duelů šestkrát skóroval a k tomu připojil tři asistence. Dva z gólů zaznamenal v přesilovce, jeden v oslabení. O bod méně získal nejlepší nahrávač Daniel Vaněk (1+7), sedm bodů si připsal Adam Mikšovský (4+3) . Je tedy jasně patrné, že elitní formace VHK to na Ostravany umí. Z dalších hráčů se proti Porubě dokázali výrazněji prosazovat ještě René Kajaba 2+2 a Jan Podešva 1+3. Z obránců byl nejproduktivnější Lukáš Vrba, který je rovněž jediný z beků, který proti Porubě dokázal skórovat (1+2).

Z celku soupeře se nejvíc proti VHK prosazovali Martin Buček se sedmi body (2+5) a pětibodoví Jiří Hašek (3+2), Rostislav Vaněk (0+5) a Petr Seidler (2+5).

Komu se naopak proti Ostravanům letos nedaří, jsou hráči druhé formace. Vítek a oba Hruškové, získali dohromady ve všech zápasech jen tři body (1+2). Nutno dodat, že právě tato formace doplácela na časté absence, proti TORAXu tudíž sehrála v kompletním složení jen tři utkání. Podíváme-li se na +/- hodnocení, nejlíp to proti Porubě vychází znovu Vrbovi a Zúbkovi (+3). Na opačném pólu jsou s -3 body Podešva, Kubo a Tichý. Střelba taky nikoho nepřekvapí. 24 střel na porubskou branku zaznamenal Zúbek (z nich padlo 6 gólů), Čtrnáctkrát pálili Mikšovský, Kajaba a Farda, dvanáct střel si připadal Podešva. Vítek a Vrba jsou pak mezi současnými hráči VHK nejtrestanější. Oba si proti TORAXu připsal 10 trestných minut.

V krátkosti se podívejme i na brankáře. Častěji se proti Ostravanům představil Lukáš Plšek. Ve čtyřech utkáních obdržel 11 gólů. Úspěšnost zákroků si udržel poměrně vysokou, 89,7%, průměr obdržených branek 2,7. Petr Hromada inkasoval ve dvou duelech šest gólů. Úspěšnost 89,3, průměr 3.00. I proti Porubě jsou tudíž číst vsetínských gólmanů obdivuhodně vyrovnaná.

Skóre ze vzájemných zápasů hovoří mírně pro Vsetín - 20:17. Dvouminutových trestů bylo uděleno takřka stejně. VHK, zejména díky 14 vyloučeným v posledním střetnutí, vyfasoval dohromady 42 trestů, Poruba o jeden méně. Velký rozdíl je ovšem ve využívání přesilovek. Vsetín jich využil šest, Poruba pouze jedinou. A aby té porubské bídy nebylo málo, hned třikrát od VHK obdržela při vlastní přesilovce gól. Čísla zřetelně naznačují, že právě přesilovky by mohly hrát ve čtvrtfinále klíčovou úlohu.

Zastavme se ještě u návštěvnosti. Na Lapači navštívilo tři vzájemné zápasy dohromady 2864 fanoušků, což činí průměr 955 návštěvníků na zápas. Nižší návštěvnost zaznamenal na Lapači už jen celek Karviné. Na play-off se nicméně očekává, že fanoušci navštíví Lapač minimálně ve dvojnásobném počtu a nachystají svým ovečkám bouřlivou podporu. O své přívržence by se Valaši mohli opřít i v Ostravě. Průměrná návštěvnost duelů se Vsetínem se zde pohybovala kolem 250 osob, v silách zelenožlutých fans tak rozhodně je tento počet při výjezdu minimálně dorovnat. O důležitosti podpory ví své i vsetínský lodivod Hlobil: „Už během základní části jezdila do Poruby spousta našich fanoušků. Skvělý byl třeba vzpomínaný první zápas, který jsme zlomili možná jen díky nim. Doufáme, že nám jejich podpora pomůže.“

Využije Poruba výhody domácího prostředí?

Poruba se po minulé sezóně, kdy bojovala pouze v baráži o záchranu, dostala letos až do čtvrtfinále play-off a to z výhodné čtvrté pozice, kterou uhájila právě před Vsetínem. Zásluhu na tomto umístění má velkou měrou trenér Tomáš Sršeň, který v průběhu sezóny převzal kormidlo týmu poté, co působil jako asistent v týmu Prostějova. Tým Poruby však vybičoval k výborným výkonům a přesvědčivému týmovému pojetí hry, které neslo ovoce. Nejvíce si Ostravané nasbírali bodů, když sedm zápasů v řadě zvítězili. Dobrou pozici v tabulce už Poruba držela prakticky až do závěru soutěže, a proto ve čtvrtfinále má možnost začínat na domácím kluzišti.

Hodně se řeší vzájemná bilance klubů, která za poslední dvě sezóny mluví jasně pro Vsetín. Podíváme-li se však na utkání zápas od zápasu, tak zjistíme, že vždy šlo o maximálně vyrovnané zápasy. Rozhodujícími faktory bylo většinou větší odhodlání Vsetína a také výhoda podpory fanoušků. Ostravané vědí, že na tohle Vsetín spoléhat nemůže a v play-off se může stát vše. Ex-vsetínský Luděk Krayzel, který na Lapači působil už před několika lety je však pokorný a před zápasy se Vsetínem si je vědom, do čeho jeho tým jde. „Předsezonní cíl – zahrát si play-off – jsme si již vlastně splnili. Vsetín má v kádru hodně mladých kluků, jsou na tom výborně bruslařsky, hrají hokej nahoru – dolů a do těla, takže to bude velmi náročný a fyzický hokej,“ oceňuje kvality soupeře.

„Doma máme určitě větší šanci uspět, protože Vsetín to na svém malém kluzišti umí hrát. Domácí prostředí bude hrát určitě velkou roli. Ve Vsetíně nás čeká určitě bouřlivá atmosféra. Důležité bude, aby rozhodčí nepropadl atmosféře a nenechal se zbytečně strhnout diváky. Měl by pískat rovinu,“ doufá ve spravedlivé verdikty. „Myslím si, že Vsetín je favoritem. Jak už jsem řekl, cíl máme splněný, takže jdeme do toho s čistým štítem a nemáme co ztratit,“ zakončil rozhovor Luděk Krayzel. Podstatnou věcí v play-off bývají zkušenosti. Právě Poruba má v týmu jak zkušené, tak i zralé hráče, což ve vyřazovacích utkáních bývá ten správný mix.

Kádr Poruby má průměr pětadvacet let, zatímco na straně Valachů je průměr dvaadvacet. Agresivní rychlá hra mladých hráčů je věc jedna, ale zkušenost a potřebný klid na hokejce ve vypjatých utkáních věc druhá a v tomto ohledu bude mít výhodu Ostrava. Všichni jsou také zvědaví na taktiku, kterou naordinuje bývalá ikona Vsetína Tomáš Sršeň coby trenér Poruby. Papírově nejvyrovnanější čtvrtfinále východní skupiny bude dozajista velmi napínavé. Zvítězí výhoda domácího kluziště nebo dravé mladí podporované bouřlivými fanoušky? Více napoví už první zápas.

Doufám, že bude bouřlivá atmosféra, těší se Michal Gleich

Poruba podobně jako Vsetín nemá jistou jedničku. Michal Gleich si je vědom, že o tom, kdo bude chytat rozhodují trenéři. Zároveň ujišťuje, že ať to bude on či Radek Tihlář, jsou připraveni si pomáhat. Ve čtvrtfinále play-off se těší na bouřlivou atmosféru, ve které jak sám říká se mu hraje dobře.

Michale, co říkáš na vašeho soupeře pro čtvrtfinále play-off?
Neřeším, na jakého soupeře jsme narazili, protože 2. liga je tento ročník vyrovnaná a každý může porazit každého. Konkrétně Vsetín ale určitě bude těžkým soupeřem a to hlavně na jejich hřišti, kde jsou na malém kluzišti velmi silní. Proto je dobře, že začínáme doma.

Bylo play-off před sezonou vaším cílem, jak daleko letos pomýšlíte?
Minulá sezóna pro nás byla velice těžká a bylo to dáno tím, že se nevědělo, jakou ligu budeme hrát. Tým se skládal na poslední chvíli a nebylo všechno ideální. Tato sezóna je úplně jiná, máme silný kádr a myslím, že když budeme plnit to, co se po nás bude chtít, můžeme dojít hodně daleko. Tím chci říct, že play-off je samozřejmě úspěch po minule sezóně, ale věřím, že dojdeme mnohem dál než do prvního kola.

Zápasy Poruby se Vsetínem jsou vždy velmi vyrovnané, co myslíš, že bude v utkáních rozhodovat?
Jako vždy bude rozhodovat disciplína. Tým, který dokáže déle plnit to co má tak bude úspěšnější a v play-off to platí dvojnásob. Play-off se hraje v obrovském nasazení a nikdo nechce udělat chybu, protože je to může stát zápas. Většinou nepadá moc gólu, a proto každá chyba může rozhodnout utkání.

Utkání čtvrtfinále play-off

1. zápas: 2.3. v Porubě od 17:00

2. zápas: 4.3. na Vsetíně od 17:30

3. zápas: 6.3. v Porubě od 18:00

případný 4. zápas: 8.3. na Vsetíně od 17:30

případný 5. zápas: 10.3. v Porubě od 17:00 ....................................................................................................................

Myslíš, že pro Vsetín budou fanoušci výhoda nebo také rád hraješ v dobré atmosféře, ať už fandí kterýkoliv tábor?
Já přímo doufám, že bude bouřlivá atmosféra! Nemyslím si, že by to mohla být výhoda pro jeden či druhý tým. Hlavní je, že to na stadionu žije a to pomáhá oběma týmům. Osobně to přímo miluju, když stadion žije a diváci povzbuzují, jak nejvíce to jde.

Máte už rozhodnuto, kdo bude jedničkou pro čtvrtfinále?
O tom, kdo bude chytat, samozřejmě rozhoduje trenér a teprve se uvidí, kdo z nás dostane šanci. Jsme oba připraveni podat ten nejlepší výkon a ať dostane šanci jeden nebo druhý budeme se navzájem podporovat.

Jak tipuješ, že série dopadne?
Jednoduše 3:0 pro nás. K tomu není co dodávat.

Ve vzájemných utkáních letos zvítězil Vsetín 11:7 na body

1. kolo, 22.9.2012
HC RT TORAX Poruba – VHK Vsetín 4:5sn (2:0, 2:2, 0:2 – 0:0)
Branky: 13. Matějka (Buček), 13. Pavlačka (Vaněk R., Hašek), 27. Pavlačka (Hašek, Vaněk R.), 36. Hašek (Vaněk R., Šindelář) – 23. Kubo (Brezáni), 25. Korčák (Vítek), 41. Zúbek (Vaněk D., Farda), 55. Zúbek (Vaněk D.), 65. Podešva.

Zaznělo po utkání: „Ze začátku jsme se strašně trápili, do mě ve druhém střídání špatně narazili, takže zbytek zápasu jsem hrál s naraženými bedry. Bylo to hrozné trápení, ale s klukama jsme si říkali, že to musíme otočit a to se podařilo. Silou vůle a týmovým výkonem jsme nakonec dokázali vzít bod navíc.“ Juraj Tichý, obránce Vsetína
__________________________________________________________________

12. kolo, 31.10.2012
VHK Vsetín – HC RT TORAX Poruba 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Branky: 14. Kajaba (Podešva, Dubec), 28. Dubec (Podešva, Kajaba), 35. Vrba (Vrána, Vaněk), 59. Mikšovský (Vaněk, Zúbek) – 36. Pavlačka (Prokop P.), 39. Vrána L. (Vychodil, Sedlář), 60. Vychodil (Axman, Buček).

Zaznělo po utkání: „Potřebovali jsme se po prohrách opět chytit, zvítězit a odlepit se od spodních příček tabulky. Nevím, jak hrály ostatní týmy, ale to je celkem jedno. (V době rozhovoru ještě nebyly dohrány ostatní zápasy dvanáctého kola – pozn. redakce) Jsme rádi, že se vyhrálo. Hráli jsme dobře takticky dozadu, úspěšně jsme drželi střední pásmo a vyráželo se do brejků, i když branky paradoxně padaly po přihrávkách z rohu nebo v přesilovce. Myslím, že jsme zápas takticky dobře zvládli.“ Adam Mikšovský, útočník Vsetína
__________________________________________________________________

21. kolo, 1.12.2012
VHK Vsetín – HC RT TORAX Poruba 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Branky: 5. Mikšovský (Vaněk, Farda), 20. Zúbek (Vrba, Mikšovský), 27. Zúbek (Mikšovský), 53. Zúbek (Mikšovský, Vaněk) - 1. Krayzel (Wolf), 4. Buček (Seidler).

Zaznělo po utkání: „Dnes jsme museli za každou cenu bodovat, protože poslední zápasy se nám nepovedly a situace v tabulce neodpovídala našim představám. Vstup do utkání nám nevyšel úplně dobře, ale bojovností a nasazením jsme zápas otočili. Cením si toho, že to kluci nevzdali, že je zdobila bojovnost jako při zápasech play-off, a že jsme zápas otočili a zvítězili v něm. Dost jsme si odechli. Doufám, že nás dnešní utkání nastartuje k lepším výkonům.“ Viktor Hlobil, trenér Vsetína
__________________________________________________________________

22. kolo, 5.12.2012
HC RT TORAX Poruba – VHK Vsetín 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Branky: 9. Seidler (Buček), 19. Hašek (Šindelář, Vaněk), 51. Holuša (Hruzík) - 37. Mikšovský (Vrba, Podešva), 39. Mikšovský (Zúbek).

Zaznělo po utkání: „Dnes nám nevyšla první třetina, která možná rozhodla celé utkání. Chybělo nám potřebné štěstíčko, neproměnili jsme nájezd, měli řadu vyloučení a navíc nás trápí marodka. Přesto jsme ve druhé části dokázali srovnat, měli jsme šance, ale neproměnili. Nemůžeme stále vyhrávat nad stejným soupeřem, přesto věřím, že v sobotu v Porubě opět urveme všechny body.“ Viktor Hlobil, trenér Vsetína
__________________________________________________________________

23. kolo, 8.12.2012
HC RT TORAX Poruba – VHK Vsetín 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky: 32. Holuša (Buček, Seidler), 35. Seidler (Buček), 43. Krayzel (Prokop P., Vaněk R.).

Zaznělo po utkání: „První třetina byla vyrovnaná, hrál se pohledný hokej a plnili jsme to, co jsme měli. Ve druhé třetině jsme dostali dva góly a naše hra se úplně sesypala. Přestali jsme plnit náš systém, chtěli jsme hrát hodně fyzický hokej, ale prostě nám to nešlo. Každopádně Poruba hrála velmi dobře.“ Viktor Hlobil, trenér Vsetína
__________________________________________________________________

34. kolo, 19.1.2013
VHK Vsetín – HC RT TORAX Poruba 5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
Branky: 13. Zúbek (Vaněk), 15. Hruška P. (Vítek, Tichý), 32. Vaněk (Zúbek), 34. Brezáni (Kajaba), 42. Kajaba (Brezáni, Tesařík) - 10. Hašek (Chaloupka), 13. Sedlář.

Zaznělo po utkání: „Začali jsme jako vždycky a to tak, že jsme dostali dvě branky. To se nám podařilo už snad v sedmadvaceti kolech, ale stejně jsem byl pořád klidný, protože my tak začínáme pořád. Poté jsme začali hrát dobře, i když Poruba kousala v přesilovkách, měli hodně šancí, střel, je to zkušený mančaft. K nám se přiklonilo i štěstí, dvakrát za mnou zazvonila tyč a dvakrát nedali prázdnou bránu. Tomu vítězství jsme šli více naproti a zaslouženě jsme vyhráli.“ Lukáš Plšek, brankář Vsetína

Pravděpodobné play-off sestavy:

Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Hoďa, Tesařík, Tichý, Vodák, Vrba, Žabčík, Bezuška – Brezáni, Bajtek, Dubec, Holík, Hruška O., Hruška P., Kajaba, Kubo, Mikšovský, Podešva, Vaněk D., Vítek, Zúbek.

Poruba: Tihlář (Gleich) - Šindelář, Prokop L., Prokop P., Hruzík, Wolf, Slavík, Vychodil, Mládenka, Axman – Buček, Seidler, Holuša, Vrána, Vaněk R., Krayzel, Hašek, Sedlář, Pavlačka, Chaloupka, Kilnar, Piják, Kysučan, Chomič, Vidlák.

Čtvrtfinálové série play-off očima vsetínské redakce:

Přerov - Nový Jičín


Václav Trávníček: Přerov je podle mne hlavním favoritem celého play-off, ale proti Novému Jičínu to nebude mít jednoduché. Svěřenci kouče Handla už během základní části ukázali, že umí Zubry potrápit. Teď navíc mohou hrát bez tlaku, protože nemají co ztratit. Naopak na Hanácích bude, aby potvrdili první místo v tabulce. Sám jsem zvědavý, jak se série vyvine. Tip: 3:1.
Radek Bařina: V Přerově si asi hodně oddechli, že se jim na poslední chvíli vyhnula Opava. Novojičínští sice budou Zubry trápit, v rozhodujících okamžicích zápasů se ale ukáže kvalitativní rozdíl. Tip: 3:0.
Kristýna Guricová: Přerov první utkání na domácím ledě suverénně vyhraje, na ledě Jičína však svému soupeři těsně podlehne. Ve zbytku série si ale Zubři svou roli favorita pohlídají a přesvědčivým způsobem postoupí do semifinále. Tip: 3:1.
Filip Bazala: Přerov má letos velmi vyrovnaný a kompaktní tým, který šlape. Oproti předešlým sezónám mají letos tým, jenž má šanci bojovat o první ligu. Nový Jičín však není radno podcenit. Osmý tým tabulky našel také svůj styl hry a také disponuje velmi vyrovnaným týmem. Jičín nemá co ztratit a Přerov pořádně potrápí. Tip: 3:2.

Havířov - Opava


Václav Trávníček: Slezan získal během sezony proti Havířovu pouze bod a tento trend se v play-off nezmění. Opava je nepříjemný soupeř, protože hraje účinný, leč antihokej. Navíc neláká příliš diváků. Bude-li však kompletní, AZ si se soupeřem vcelku hladce poradí. Tip: 3:0.
Radek Bařina: Tohle bude asi nejjednoznačnější série. Havířov si nebude chtít situaci komplikovat, naplno předvede svůj um a Opava mu, ani přes svůj nepříjemný hokej, asi nedokáže příliš vzdorovat. Tip: 3:0.
Kristýna Guricová: Havířov bude prvním týmem, který postoupí do semifinále. Série s Opavou se odehraje pouze na tři utkání a diváci v nich uvidí spoustu branek. Tip: 3:0.
Filip Bazala: Azet letos dle mě nemá až tak silný kádr jako vloni, alespoň co se sehranosti a kompaktnosti týče. Spolu s Přerovem však stále největší favorité play-off. Opava další rok s obdobným kádrem na obdobné pozici. Výkon v play-off čekám také podobný tomu loňskému. Tip: 3:0.

Prostějov - Karviná


Václav Trávníček: Střet loňského a letošního černého koně play-off. Prostějov není tak silný jako před rokem, doplatil na nedohodu s prvoligovou Olomoucí. A Karviná má ve svých řadách vhodné typy hráčů pro vyřazovací boje. Že skončila v tabulce pod Jestřáby? To už se nyní nepočítá. Tip: 0:3.
Radek Bařina: Velice nevyzpytatelná série, bude asi záležet především na tom, jak se Prostějovští zrovna vyspí. Nicméně Karviná ke konci základní části začala konečně podávat výkony, odpovídající kvalitám kádru, a pokud jí zachytají gólmani, dokáže tuto vyrovnanou sérii zvládnout. Tip: 2:3.
Kristýna Guricová: Prostějov zvítězí v prvním domácím utkání velice těsným rozdílem, možná až v prodloužení či na samostatné nájezdy. Ve druhém utkání však zvítězí Karviná a svou vítěznou vlnu už si udrží a pro Prostějov sezóna skončí. Tip: 1:3.
Filip Bazala: O hře Prostějova si těžko někdo může udělat nějaký obrázek, protože jejich výborné výkony z úvodu sezóny, se postupně staly absolutně nepředvídatelnými a osobně si myslím, že to není náhoda. Na straně Karviné šlo vše postupně nahoru a v play-off tomu nebude jinak. Zkušenost zvítězí. Tip: 1:3.

Poruba - Vsetín


Václav Trávníček: Snad to nebude působit úsměvně, ale věštím vsetínským hokejistům hladký postup do dalšího kola. Se vší úctou ke kvalitám Poruby, která má v kádru několik zkušených hráčů a na lavičce parádního trenéra, Valaši si v březnu po třech letech zahrají o finále. Opak by byl neúspěch. Bude to však vyžadovat stoprocentní nasazení celé kabiny, protože sranda skončila a jde do tuhého. Tip: 0:3.
Radek Bařina: Poruba má tři výhody – rozhodující zápas doma, zkušenost a špičkového gólmana. Individuální kvalita je ale celkově větší na straně VHK, zvlášť, když se vyprázdnila marodka. Pokud navíc vsetínští fanoušci připraví pro svůj tým stejnou podporu, jako v loňské sérii s Prostějovem, měl by soupeř padnout. Zápasy to budou každopádně vyrovnané, nejspíš o málo gólech, významnou roli budou hrát přesilovky. Tip: 1:3.
Kristýna Guricová: Vsetín s Porubou odehrají nejvyrovnanější a zároveň nejdelší čtvrtfinálovou sérii ze všech. V prvních čtyřech utkáních oba týmy potvrdí výhodu domácího prostředí, v rozhodujícím duelu zvítězí Vsetín rozdílem jediné branky či v prodloužení/samostatných nájezdech. Tip: 2:3.
Filip Bazala: Nejvyrovnanější čtvrtfinále, které bude k vidění. V sérii budou vynikat brankáři, promyšlená taktika, ale také individuální chyby, po kterých hlavně budou padat branky. Porubu vede proti Valachům bývalá ikona klubu Tomáš Sršeň a ten bude chtít vítězit. Na straně Vsetína bude však bouřlivá podpora fanoušků a také pozitivní vzájemná bilance. Pokud se vcítím do role nezaujatého člověka, vidím více + na straně Vsetína, který Porubě dovolí jen jedno vítězství a to ve třetím zápase. Tip: 1:3.

AUDIO: Pátečními hosty na Radiu Valašsko byli Hromada s Dubcem

Trenér Hlobil: Chceme se probít alespoň přes první kolo

Poruba skončila v tabulce čtvrtá, takže je favoritem, má jasno kapitán Vaněk

Offline rozhovor: Na ráně byl Marek Dubec!

Základní část řečí čísel

banner pod článkem