OBRAZEM: Poctu Zbrojovákům obohatila reprezentační krasobruslařka Klára Štěpánová

Redakce • 04.01.2020

Sobotní Poctu Zbrojovákům, ve které vsetínští hokejisté přemohli Přerov 2:0, obohatila svým vystoupením v průběhu druhé přestávky krasobruslařka Klára Štěpánová. Sedmnáctiletá členka klubu FSC Kopřivnice je juniorskou i seniorskou reprezentantkou České republiky. V letošní sezoně se již zúčastnila mezinárodních závodů v Itálii, Německu, Maďarsku, Polsku a Turecku.

Klára Štěpánová v sobotu na Lapači předvedla více než čtyřem tisícovkám návštěvníků svůj Krátký program, se kterým vystoupí i na seniorském mistrovství Evropy 2020. To se koná od 20. do 25. ledna v rakouském Grazu. Z Valašska budeme na dálku držet palce!

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno