Neuznaná regulérní branka změnila vítěze utkání

Klub • 03.04.2021

První utkání semifinálové série Chance ligy mezi Jihlavou a Vsetínem dospělo až do samostatných nájezdů. Pátou sérii uzavíral útočník VHK ROBE Vsetín Roman Vlach, jenž podle kamerových záznamů překonal jihlavského brankáře Žukova, rozhodčí však vítězný gól zápasu neuznali. Soupeř z Jihlavy následně v sedmé sérii rozhodl o svém vítězství. VHK ROBE Vsetín se cítí být celou věcí poškozen.

Pro rozhodčí to bylo jistě složité rozhodnutí, nicméně není pochyb o tom, že poškodili právě náš klub a vzali nám tím regulérní vítězství v utkání. Jako klub jsme před zahájením semifinálových sérií upozorňovali, že min. účast brankových rozhodčích by byla vhodná, ale nebyli jsme vyslyšeni. V jednání je možnost videorozhodčích až na finálovou sérii. Nicméně víme, že semifinále s Jihlavou nekončí, a jdeme si dál za svým cílem.