Na hostování do konce sezony příchází z Motoru Matouš Venkrbec

Redakce • 20.01.2022

Na Valašsko z extraligových Českých Budějovic míří zkušený centr Matouš Venkrbec. „Rádi bychom posílili jak o útočníka, tak o obránce,“ uvedl v nedávnem rozhovoru jednatel klubu Daniel Tobola. To se nyní potvrzuje. Trenéři Roman Stantien s Janem Srdínkem vítají v týmu urostlou oporu. Dvaatřicetiletý forvard má s Chance ligou nemalé zkušenosti. Motoru pomohl před dvěma lety dostat se do nejvyšší soutěže, předtím vedl jako kapitán Prostějov. Nyní Matouše Venkrbce čeká valašská mise.

„Matouš je zkušený univerzální útočník, o kterého jsme hodně stáli. Naši soutěž zná, ví jaké máme ambice a věříme, že nám v jejich naplňování hodně pomůže,“ slibuje si od příchodu Matouše Venkrbce jednatel klubu VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola.

S novou posilou Valachů připravujeme rozhovor. Mezitím se můžete podívat na jeho statistiky zde.