Klub z valašské metropole se chystá na led

Václav Trávníček • 24.07.2003

V s e t í n - Hokejisty šestinásobného mistra ze Vsetína čeká příprava na ledě. Na Lapači se poprvé sejdou 28. června. O tři dny později sehrají exhibiční utkání Vsetín 1994 - Vsetín 2004, o který je již teď mezi hokejovými nadšenci veliký zájem. Následovat budou zápasy Českého poháru, česko - slovenského Crystal Cupu a přáteláky se Slovanem Bratislava a Duklou Jihlava. V prvním kole Český Telecom extraligy se sedminásobný finalista střetne 12. září s Kladnem.

Po exhibici Vsetín - Vsetín prověří žlutozelené Oceláři z Třince v rámci Českého poháru. Následovat budou klání s Opavou (12.8 a 22. 8) a dvojité derby se Zlínem (19.8. a 20.8). Základní část Tipsport Cupu zakončí Vsetínští odvetou v Třinci.

Dalším turnajem, kterým Valaši projdou, bude Crystal Cup, jehož utkání se hrají na Slovensku.

Plánovány jsou též přátelské zápasy s Duklou Jihlava a Slovanem Bratislava.