Dorostenci si zpestřili přípravu výletem na koloběžkách

Redakce • 09.06.2021

Letní příprava je u většiny hráčů pasáž sezony, která nepatří mezi ty nejoblíbenější. Jak stmelit kolektiv a zároveň si dát pořádně do těla ukázali dorostenci, kteří společně v úterý vyrazili na koloběžkách do Semetína. Červnové opdolední akci přálo skvělé počasí a dle trenéra Miroslava Baruse se akce vydařila a plánují během léta něco podobného zopakovat. Podívejte se níže v článku na několik fotografií.

„S nápadem přišel člen vedení Luděk Hryciow, že by mohl mít pro nás dvě stmelovací akce. Jedna byla na raftu, ale tam bylo moc podmínek, které by bylo těžké splnit. Rozhodli jsme se tedy pro druhou variantu, že si půjčíme koloběžky a vyrazíme do Semetína na chatu patřící Alcedu Vsetín,“ přibližuje pozadí akce trenér Miroslav Barus.

„Kluci si zahráli fotbálek, vykoupali se a opekli si špekáčky. Vše bylo v rámci odpoledne. Splnilo to svůj účel. Kluci se ještě sbližují a měli možnost se mezi sebou více pobavit a spřátelit se. Byl to vlastně i trénink, jelikož na koloběžce vyjet na místo, kde jsme tábořili, bylo hodně náročné,“ přiznává trenér extraligového dorostu.