DALŠÍ PODPIS: DEFENZIVNÍ ŘADY DOPLNIL JAKUB ĎURKÁČ

Patrik Kopáč • 09.05.2023

Dres Vsetína bude v příští sezoně oblékat obránce Jakub Ďurkáč, který působil v nedalekém Valašském Meziříčí a loni si okusil i Chance ligu ve vsetínském dresu. Jeho výkony a práce na trénincích zaujaly vsetínské trenéry. Nyní dostává šanci jako kmenový člen A-týmu Valachů. Na Valašsku podepsal jednoletou smlouvu s opcí na další rok.

"Jsem rád, že ze strany klubu byl zájem o spolupráci. Těším se na novou sezónu! Je to pro mě obrovská motivace ukázat se ve vyšší soutěži," uvedl po podpisu smlouvy Jakub Ďurkáč.

"Po dobrých výkonech v minulé sezoně jsme se rozhodli Kubu Ďurkáče zařadit mezi našich devět beků a bude v přípravném období bojovat o základní sestavu," sdělil Jiří Weintritt, hlavní trenér A-týmu VHK ROBE Vsetín.

Sportovní manažer Radim Tesařík s obráncem Jakubem Ďurkáčem po podpisu snové smlouvy.

HRÁČI S PLATNÝMI SMLOUVAMI NA NOVOU SEZONU (STAV K 9. 5.):

Brankáři:
Maxim Žukov

Obránci:
Jiří Říha, Ondřej Smetana, Jakub Teper, Robin Staněk, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Michal Hryciow, Jakub Ďurkáč

Útočníci:
Miroslav Holec, Pavel Klhůfek, Vít Jonák, Daniels Berzinš, Luboš Rob, Jan Kern, Štěpán Bláha, Adam Hořanský