Vsetín otočil zápas v Uherském Hradišti a poprvé zvítězil

Jan Hrbáček • 15.09.2010

Mohutný závěr zápasu předvedli v Uherském Hradišti hokejisté Vsetína. Ještě tři minuty před koncem třetí třetiny snižoval na 4:3 v přesilovce Michal Šafařík, aby 8 sekund před zazněním závěrečné sirény zařídil důležité vyrovnání Robin Ševčík. Vítězství pro Vsetín pak v samostatných nájezdech vystřelil Daniel Vaněk, který tak parádně oslavil dnešní úspěšné složení státní bakalářské zkoušky. V dresu Valachů poprvé nastoupily nové posily Marek Dubec, Filip Bajtek z Třince a také navrátilec do sestavy Pavel Zavrtálek, který již vyřešil problémy okolo svého hostování.

- 3.kolo st 15.9.18:00
HC Uherské Hradiště
4:5sn(1:2, 2:0, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Sladký (Piluša), 29. Červenka (Schuster), 33. Piluša (Pšeja, Skrajda), 49. Sakrajda (Vodák, Piluša) - 12. Bajtek, 15. Sýs, 57. Šafařík, 60. Ševčík, 65. Vaněk. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:4.
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Kapr, Zavrtálek, Farda, Šafařík, Spitzer, Zelenka, Doczy - Ševčík, Plachtovič, Dubec - Brynecký, Vaněk, Bajtek - Vítek, Sýs, Kubo - Tesařík, Dědek, Knebl - Rapant

Juraj Jurík (VHK Vsetín): Moc pohledný hokej to nebyl, ale až do konce to bylo dramatické. K nám se po dlouhé době přiklonilo i štěstíčko. Na to, že jsme byli osm vteřin před koncem bez bodů, jsme za ty dva body rádi. Doufám, že to hráče povzbudí před dalším zápasem, a že z nich spadne jakási křeč, ve které někteří zatím hrají.