Vstupenky online

Informace pro výherce zbrojováckých dresů z právě skončené aukce

Redakce • 14.01.2020

Aukce červených dresů, ve kterých hokejisté VHK ROBE Vsetín na přelomu roku složili Poctu Zbrojovákům, v úterý večer skončila. Vynesla přesně 98 383 korun a tento výtěžek poputuje na projekt speciálního inline povrchu, který klub plánuje pro letní měsíce instalovat do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil už dříve jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola. Na stejný účel putuje zisk z hokejové Tomboly 50 na 50 na domácích zápasech Valachů.

V posledním domácím utkání roku 2019 proti Porubě a v prvním nového roku 2020 proti Přerovu nastoupili Valaši ve speciální sadě dresů. Jejich prostřednictvím vzdali hold hráčům, kteří bojovali za vsetínský klub v dobách minulých, kdy podmínky pro lední hokej byly na úplně jiné úrovni než dnes. Klub v této době nesl název patronátního podniku Zbrojovky a až do „přebarvení“ v roce 1993 vyznával červenou, bílou a modrou. „Když jsem na výstavě k 80. narozeninám klubu viděl kusy výstroje z dřívější doby, musel jsem před těmi hráči smeknout. Z dnešního pohledu je neuvěřitelné, s čím museli hrát,“ poznamenal obránce Ondřej Slováček.

Obě utkání vyšla Vsetínským na výbornou. Porubu přemohli 3:1, Přerov 2:0. Z obou utkání tak vyšli vítězně a inkasovali pouze jedinou branku. „Vypadá to, že nám speciální edice dresů nosí štěstí. Asi bychom v nich měli hrát část častěji,“ usmál se útočník Radim Kucharczyk. 

O aukci byl zájem do posledních minut, její prodloužení skončilo v úterý až o půl deváté večer. Nejvíce si dražitelé cenili dresu kapitána Víta Jonáka (6400 korun), nejvíc příhozů zaznamenal úbor Vojtěcha Šilhavého (27 příhozů). Celkem aukce vynesla 98 383 korun.  

Úspěšní dražitelé mají dvě možnosti, jak si dres včetně certifikátu pravosti převzít:

  • Osobní odběr ve fanshopu dle otevírací doby
    Otevírací doba fanshopu: Při domácích utkáních A-týmu 16 - 19 hodin a dále v úterý 15 - 17 hodin a v pátek 14 - 16 hodin. 
  • Zaslání na dobírku
    V tomto případě skrze email fanshop@hc-vsetin.cz, případně po telefonické domluvě na tel: 725 623 189

Na celý průběh aukce se můžete podívat zde.