Povedlo se! Valaši vezou tři body také z Frýdku-Místku

Kristýna Guricová • 14.01.2012

I přes to, že Valaši na severu Moravy již ve 41. sekundě obdrželi první gól a po 11 minutách prohrávali o dvě branky, dokázali se do zápasu vrátit. Jako první se prosadil Sprušil, kterého v rozmezí 37. - 39. minuty následovali ještě Petr Hruška a Zúbek. Do poslední dvacetiminutovky tak nastupovali Vsetínští jako vedoucí celek a všechny síly vrhli do udržení svého vítězství. A protože po 60 minutách svítilo na ukazateli skóre 2:4, mohou se žlutozelení po třech zápasech čtyřzápasové venkovní série těšit již ze 7 bodů. Posledním soupeřem Valachů, před návratem Na Lapač, bude tuto středu Uherské Hradiště.

2. liga - 35.kolo so 14.1.18:15
HC Frýdek-Místek
2:4(2:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Majling (Rozum, Škatula), 11. Kabeláč (Krutil, O. Sluštík) - 12. Sprušil (Vaněk, Zúbek), 37. P. Hruška (Spizer), 39. Zúbek (Vaněk, Heš), 50. Zúbek (Vaněk). Rozhodčí: Šutara - Bojda, Mrákava. Vyloučení: 5:8, navíc Gajda (FRM) 10 min. OT, Farda (VSE) a O. Sluštík (FRM) oba 5 min. + DKU. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:4.
HC Frýdek-Místek: Lániček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Kocurek, Měkýš, Mareček, Majling, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Gogolka, Škatula, Gančarčík, Mach, O. Sluštík, Bartek, Číhal, Krutil
VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Heš, Spitzer, Mečiar, Hoďa, Hrčka, Šimek, Žabčík - Zúbek, Vaněk, Sprušil, Vítek, O. Hruška, P. Hruška, Holík, Dědek, Hambálek, Bajtek, Kajaba.