Výsledkový servis mládeže: sezóna finišuje, šesťáci ji zakončili vysokým vítězstvím
Deváťáci odehráli svůj poslední zápas úspěšné sezóny na ledě Warriors Brno a dokázali v něm zvítězit 5:1. Osmáci ještě po dvou třetinách drželi vedení nad favorizovanými třineckými Oceláři, ale nakonec se z vítězství radoval soupeř. Sedmáci ani podruhé v jednom týdnu nestačili na zlínské Berany a nad jejich síly byla také brněnská Kometa. Šestá třída tentokrát v zápase s Kroměříží brala bod a včera zakončila sezónu vysokým vítězstvím v duelu s Prostějovem. Páťáci mají všechny své zápasy, stejně jako devítka, také již za sebou.
9. ročník
pátek 17.3.2023
VHK ROBE Vsetín - HC Kometa Brno 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky Vsetína:
-
Sestava Vsetína:
Richard Kocyan - Tomáš Mikulka, Daniel Dvořáček, Damien Stodůlka, Roman Dubec, Adam Hynek, Max Matyaštík, Filip Vlk, Lukáš Vinklárek, Adam Němec, Matyáš Němec, Matyáš Fusek, Sebastian Chalupa, Lukáš Malý, Jakub Kučerňák, Malý
Trenéři: Miroslav Barus, Radim Kucharczyk
Vedoucí týmu: Tomáš Bartoň
neděle 19.3.2023
HC Warriors Brno - VHK ROBE Vsetín 1:5 (0:0, 0:1, 1:4)
Branky a nahrávky Vsetína:
19. M. Němec (Hynek), 41. Dubec (Malý, A. Němec), 50. Vinklárek (Stodůlka), 59. Malý (Stodůlka, Fusek), 60. Vlk (A. Němec)
Sestava Vsetína:
Richard Kocyan - Tomáš Mikulka, Daniel Dvořáček, Damien Stodůlka, Roman Dubec, Max Matyaštík, Filip Vlk, Lukáš Vinklárek, Adam Němec, Matyáš Němec, Matyáš Fusek, Sebastian Chalupa, Lukáš Malý, Jakub Kučerňák,
Trenéři: Miroslav Barus, Radim Kucharczyk
Vedoucí týmu: Tomáš Bartoň
Konečná tabulka, Soutěž 9. tříd, nadstavba 13:
pořadí | tým | Z | V | VP | PP | P | skóre | body |
1. | HC Oceláři Třinec | 28 | 17 | 5 | 1 | 5 | 108:62 | 62 |
2. | HC Kometa Brno | 28 | 19 | 1 | 2 | 6 | 174:90 | 61 |
3. | HC Vítkovice | 28 | 15 | 1 | 1 | 11 | 105:86 | 48 |
4. | HC Dukla Jihlava | 28 | 14 | 2 | 2 | 10 | 126:112 | 48 |
5. | VHK ROBE Vsetín | 28 | 14 | 0 | 2 | 12 | 116:102 | 44 |
6. | Warriors Brno | 28 | 9 | 1 | 4 | 14 | 121:152 | 33 |
7. | HC ZUBR Přerov | 28 | 7 | 3 | 1 | 17 | 86:125 | 28 |
8. | HC RT Torax Poruba | 28 | 2 | 2 | 2 | 22 | 86:125 | 12 |
Podrobná tabulka ZDE
Přehled zápasů 9. ročníku ZDE
8. ročník (U14)
neděle 19.3.2023
VHK ROBE Vsetín - HC Oceláři Třinec 7:10 (3:0, 3:5, 1:5)
Branky a nahrávky Vsetína:
2. Karola (Drozd), 3. Bláha, 8. Klimša (Molek), 27. Drozd (Bláha), 29. Krupa (Spitzer), 38. Drozd (Krupa, Bláha), 59. Klimša (Krupa)
Sestava Vsetína:
Lukáš Vyškovský – Adam Pončík, Filip Koňařík, Jakub Šedlbauer, Daniel Spitzer, Marek Karola, Matyáš Molek, Jáchym Klimša, Sebastian Drozd, Pavel Bláha, Jakub Krupa
Trenéři: Jan Dědek, Daniel Tesařík
Vedoucí týmu: Monika Spitzerová
Průběžná tabulka, Liga starších žáků "A", nadstavba sk. “D”
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 17 | 15 | 1 | 1 | 127:53 | 31 |
2. | HC Oceláři Třinec | 18 | 10 | 2 | 6 | 98:83 | 22 |
3. | PSG Berani Zlín | 18 | 9 | 3 | 6 | 88:90 | 21 |
4. | HC Frýdek - Místek | 18 | 6 | 3 | 9 | 75:90 | 15 |
5. | HC Olomouc | 17 | 5 | 0 | 12 | 63:93 | 10 |
6. | VHK ROBE Vsetín | 18 | 3 | 1 | 14 | 94:136 | 7 |
Přehled zápasů 8. ročníku ZDE
7. ročník (U13)
sobota 18.3.2023
VHK ROBE Vsetín - PSG Berani Zlín 3:9 (0:3, 2:3, 1:3)
Branky a nahrávky Vsetína:
22. Molek (Pončík), 29. Plánka (Molek), 44. Klimša
Sestava Vsetína:
Marian Macíček - Jakub Šedlbauer, Libor Ibříšek, Filip Kret, Jan Plánka, Klára Martinková, Štěpán Haša, Tomáš Martinka, Matyáš Molek, Jakub Hradil, Jáchym Klimša, Adam Pončík, Jakub Žák, Jiří Šimek
Trenéři: Jan Podešva, Lubomír Štach
Vedoucí týmu: Michal Molek
středa 22.3.2023
VHK ROBE Vsetín - HC Kometa Brno 1:5 (0:3, 2:3, 1:3)
Branky a nahrávky Vsetína:
24. Plánka (Klimša)
Sestava Vsetína:
Marian Macíček - Jakub Šedlbauer, Libor Ibříšek, Filip Kret, Jan Plánka, Klára Martinková, Štěpán Haša, Tomáš Martinka, Matyáš Molek, Jakub Hradil, Jáchym Klimša, Adam Pončík, Jakub Žák, Jiří Šimek, Petr Mikula
Trenéři: Jan Podešva, Lubomír Štach
Vedoucí týmu: Michal Molek
Průběžná tabulka, Liga starších žáků "B", nadstavba 23-24
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC KOMETA Brno | 12 | 11 | 1 | 0 | 98:26 | 23 |
2. | PSG Berani Zlín | 13 | 8 | 1 | 4 | 71:49 | 17 |
3. | SHKM Hodonín | 14 | 6 | 2 | 6 | 101:81 | 14 |
4. | HCM Warriors Brno | 11 | 7 | 0 | 4 | 74:55 | 14 |
5. | HOKEJ Uherský Ostroh | 13 | 5 | 3 | 5 | 76:84 | 13 |
6. | HC SPARTAK Uherský Brod | 14 | 4 | 3 | 7 | 73:95 | 11 |
7. | SKMB Boskovice z.s. | 14 | 5 | 0 | 9 | 74:117 | 10 |
8. | VHK ROBE Vsetín | 13 | 1 | 0 | 12 | 40:100 | 2 |
Přehled zápasů 7. ročníku ZDE
6. ročník (U12)
sobota 18.3.2023
VHK ROBE Vsetín - KH Kroměříž 5:5 (2:3, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky Vsetína:
5. Kostka (Matkovič), 13. Mikula (Kandra, Whitty), 39. Whitty (Kandra), 41. Mikuš (Mikula), 58. Mikula (Matkovič)
Sestava Vsetína:
Tomáš Bubela - Adéla Holubcová, Kryštof Polanský, Alexandr Stratil, Martin Chovanec, Caley Whitty, Tomáš Polčák, Nikola Matkovič, Lukáš Ondruch, Denis Kandra, Petr Mikula, Václav Mikuš, Antonín Kostka, Tobias Hromada
Trenéři: Daniel Tesařík, Jan Podešva
Vedoucí týmu: Ondřej Bubela
čtvrtek 23.3.2023
VHK ROBE Vsetín - SK Prostějov 1913 13:5 (4:0, 6:2, 3:3)
Branky Vsetína:
Hradil 6, Haša 3, Mikula 2, Hromada 1, Kandra 1
Sestava Vsetína:
Pavel Randýsek, Tomáš Bubela - Adéla Holubcová, Kryštof Polanský, Alexandr Stratil, Martin Chovanec, Caley Whitty, Tomáš Polčák, Nikola Matkovič, Lukáš Ondruch, Denis Kandra, Jakub Hradil, Štěpán Haša, Petr Mikula, Tobias Hromada
Trenéři: Daniel Tesařík, Jan Podešva
Vedoucí týmu: Ondřej Bubela
Tabulka, Liga mladších žáků "A", skupina 7 - Olomoucká
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC Uherské Hradiště | 28 | 21 | 0 | 7 | 207:120 | 42 |
2. | HC Olomouc | 28 | 16 | 2 | 10 | 174:135 | 34 |
3. | PSG Berani Zlín | 28 | 14 | 2 | 12 | 174:158 | 30 |
4 | HK MD Šumperk | 28 | 12 | 5 | 11 | 163:154 | 29 |
5. | HC ZUBR Přerov | 28 | 12 | 4 | 12 | 138:132 | 28 |
6. | SK Prostějov 1913 | 28 | 13 | 0 | 15 | 140:166 | 26 |
7. | VHK ROBE Vsetín | 28 | 9 | 1 | 18 | 161:225 | 19 |
8. | HK Kroměříž | 28 | 6 | 4 | 18 | 108:175 | 16 |
Přehled zápasů 6. ročníku ZDE
5. ročník (U11)
Tabulka, Liga mladších žáků "B", skupina 23 - Zlínská
pořadí | tým | Z | V | R | P | skóre | body |
1. | HC Brumov - Bylnice | 26 | 26 | 0 | 0 | 366:105 | 52 |
2. | Tigers Zlín | 26 | 18 | 3 | 5 | 229:112 | 39 |
3. | HC Černí vlci R. p. R. | 27 | 17 | 1 | 9 | 290:180 | 35 |
4. | VHK ROBE Vsetín | 27 | 16 | 0 | 11 | 253:220 | 32 |
5. | PSG Berani Zlín | 26 | 13 | 1 | 12 | 236:206 | 27 |
6. | HOKEJ Uherský Ostroh | 26 | 10 | 1 | 15 | 208:265 | 21 |
7. | HC SPARTAK Uherský Brod | 26 | 8 | 1 | 17 | 167:273 | 17 |
8. | HC Bobři Valašské Meziříčí | 25 | 8 | 0 | 17 | 107:158 | 16 |
9. | HC Uherské Hradiště | 26 | 8 | 0 | 18 | 148:311 | 16 |
10. | HK Kroměříž | 25 | 2 | 1 | 22 | 82:256 | 5 |
Přehled zápasů 5. ročníku ZDE