Valašský hokejový klub četl dětem v knihovně

Klub • 06.11.2013

Hosty listopadového programu „Čteme pro radost“ ve vsetínské Masarykově veřejné knihovně byli tuto středu zástupci VHK. Klub z Lapače reprezentovali mládežničtí trenéři Lubomír Konečný a Daniel Tesařík, pozvání přijal rovněž šéf klubu Daniel Tobola. Svojí účastí podpořil akci místostarosta města Stanislav Pavelec, bývalý hokejista a funkcionář. Čtení se zúčastnila i 2. třída ZŠ Sychrov s třídní paní učitelkou Helenou Trlicovou.

Místostarosta Pavelec si s dětmi povídal a četl o sportu a hokeji ve Vsetíně. Zástupci VHK pak s umem četli ukázky z knihy o Dominiku Haškovi nebo pohádku Jak čert a Mikuláš hráli. Při společném čtení byly ovšem zmíněny i jiné sporty, jako běhání, košíková, kung-fu, lyžování a další.

Zástupci VHK odměnili při čtení ty nejpozornější posluchače pukem a plackou, rozdali také letáky a informace o vsetínském hokeji.

Autorem fotografie je Mgr. Michal Kovář. Další obrázky z akce naleznete ve Fotogalerii.