VHK spustil klubový informační systém

Redakce • 02.08.2020

Další prvek pro lepší organizaci klubu a týmů. Vše ze začátku může vypadat složitě, ale po pár dnech či týdnech jistě hráči a rodiče ocení výhody nového klubového informačního systému. Jde o novinku, kterou VHK spustilo před startem přípravy na ledě. V systému KIS hráči nebo jejich rodiče uvidí docházku hokejisty, zápasy, komunikace s trenérem a další důležité organizační věci.

Systém nahrazuje dosavadní prohlížení docházek v Excelu, programu týmů v Google kalendáři a funkci "Šatny". Všichni hokejisté či jejich rodiče mládeže, mimo tým juniorky, v minulém týdnu obdrželi na emailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby si zkontrolovali, že údaje mají a systém začali využívat. Do systému je možné se přihlásit přes internetové stránky nebo mobilní aplikaci. V případě potřeby se obraťte na trenéry vaší kategorie nebo pište email na adresu marketing@hc-vsetin.cz.

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

Obrovskou výhodou je, že KIS dokáže obsáhnout jak sportovní stránku, tak tu administrativní. Lidé z vedení klubu v něm mají skvělý nástroj pro efektivní řízení administrativy a přehlednou evidenci veškerých plateb, smluv a dalších důležitých dokumentů. Trenéři mohou pohodlně plánovat tréninky, zápasy či turnaje, kontrolovat docházku hráčů a podobně. Data ze systému lze navíc chytře propojít také s webovou stránkou klubu, což je další užitečná funkce.

KIS je novým produktem společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace. Firma eSports.cz vyvinula i naprostou většinu elektronických systémů, které v současné době využívá Český hokej (ČSLH).

„Rád bych poděkoval panu Jiřímu Bermannovi a jeho kolegům z klubu Bílí Tygři Liberec, Janu Fišerovi a dalším odborníkům z hokejového hnutí za pomoc s vývojem systému,“ vzkazuje David Schlegel, jednatel firmy eSports.cz, která KIS vyvíjí.

Kromě webové verze, která je plně responzivní, lze Klubový informační systém plnohodnotně ovládat také prostřednictvím vychytané aplikace pro chytré telefony ve verzi pro Android i iOS, což KIS výrazně odlišuje od konkurence stejně tak jako celá řada chytrých modulů. „Klubový informační systém neustále vyvíjíme, zdokonalujeme a doplňujeme o nové a užitečné funkcionality. Nabídnout můžeme i jasně nejlevnější cenu na českém trhu,“ dodává David Schlegel.